NIEBIESKI DŻINS

JAK PRAĆ DŻINSY

Para dobrych dżinsów to nie tylko ważny element garderoby, ale także inwestycja. Jeśli starannie o nie zadbasz, nabiorą z czasem wyjątkowego charakteru.

 • NIEBIESKI DŻIŃS
  1
  Jak prać dżinsy, aby nie traciły koloru

  Nie pierz dżinsów z innymi ubraniami o jasnych kolorach, ponieważ mogą spowodować ich zafarbowanie. Jeśli to możliwe, wybierz w pralce program do prania dżinsów, który jest doskonały do wszystkich ich rodzajów.

 • etykiety na ubraniach
  2
  Pranie nowych dżinsów – sprawdź metkę

  Niektórzy producenci zalecają, aby pierwsze pranie wykonać ręcznie: obróć dżinsy na lewą stronę, wlej do wody niewielką ilość detergentu w płynie i zostaw do namoczenia na 45 minut, delikatnie poruszając je co pewien czas. Następnie dokładnie wypłucz w zimnej wodzie i powieś, aby je wysuszyć.

 • detergent
  3
  Detergent do prania dżinsów

  Do dżinsów należy używać odpowiedniego detergentu. Dostępnych jest wiele detergentów przeznaczonych specjalnie do kolorowych tkanin. Do dżinsów doskonale nadają się detergenty w płynie i kapsułki do prania, ponieważ delikatniej działają na kolory.

ZABDAJ O DŻINSY W PRANIU

System UltraCare umożliwia nie tylko pranie dżinsów, ale także ich pielęgnację. W przeciwieństwie do innych pralek, które mieszają wodę, detergent i płyn do płukania dopiero w bębnie, nasz wyjątkowy system łączy wszystkie składniki, zanim dotrą do odzieży, co zapewnia delikatniejsze pranie.

Powiązane artykuły

 • PRANIE POLARU
  kurtka polarowa
 • JAK PRAĆ KOŁDRY I KURTKI PUCHOWE
  mężczyzna w pomarańczowej kurtce
 • JAK PRAĆ ODZIEŻ WEŁNIANĄ
  mężczyzna w niebieskim swetrem