WYBIERZ PRALKO-SUSZARKĘ AEG

Jedno urządzenie. Jeden cykl. Jeden doskonały efekt. Pralko-suszarki AEG zapewniają równie doskonałe efekty jak pralka i suszarka osobno, jednocześnie oszczędzając cenne miejsce w domu.

Nasze oznaczenie najwyższej klasy energetycznej

Pralko-suszarki Electrolux EcoLine to wybrane modele naszych najbardziej energooszczędnych urządzeń. Do prania wybierz najlepszą klasę energetyczną z opcji pomiędzy A, A+10% i A+20%. A nasza technologia pompy ciepła zmniejsza zużycie energii o 55%, susząc nawet delikatne rzeczy, takie jak wełna, jedwab czy puch*.

Odkryj pralko-suszarki EcoLine

Pierz, susz, oszczędzaj. Wszystko w jednym.

Pralko-suszarki AEG pozwalają zaoszczędzić do 96% wody dzięki zastosowaniu pary***, dokładnie wyprać ubrania w temperaturze 30°C i zużywają do 55%* mniej energii podczas suszenia dzięki technologii pompy ciepła**. Oszczędzajac energię i wodę oraz wydłużając żywotność swoich ubrań zmniejszysz wpływ na klimat.

 • Złożony różowy sweter
  Delikatne suszenie przy oszczędności energii do 55%*

  Bez obaw pierz i susz ulubione ubrania, nawet te z jedwabiu i puchu.

 • Biała koszula wisząca na szarym tle
  Odświeżone ubrania przy zużyciu wody niższym o 96%***

  System SteamCare pozwala odświeżyć ubrania, gdy nie wymagają pełnego prania i zużywa 96% mniej wody w porównaniu z pełnym cyklem prania.

 • Kobieta stojąca koło pralko-suszarki AEG
  Oszczędzaj detergenty dzięki funkcji AutoDose ****

  Inteligentna technologia AutoDose rozpoznaje wagę wsadu i automatycznie oblicza optymalny czas prania, ilość wody i energii, aby następnie dodać precyzyjną ilość detergentu i płynu zmiękczającego.

Najbardziej zaawansowany model

9000 AbsoluteCare®

Dzięki zaawansowanej technologii pompy ciepła, modele 9000 AbsoluteCare® suszą ubrania w nawet o połowę niższej temperaturze¹ . Specjalne ruchy bębna sprawiają, że można bezpiecznie prać i suszyć zarówno odzież zewnętrzną, jak i delikatne jedwabne ubrania.²

Najpopularniejszy produkt

7000 PROSTEAM®

4,5

4,5(17)

L8WBC61S

Technologia DualSense dostosowuje ruchy bębna i temperaturę do różnych tkanin i dobiera odpowiedni program do każdego prania. Niższa temperatura i kontrolowany ruch pozwalają za jednym razem dokładnie wyprać i wysuszyć pranie.

LINIE PRODUKTÓW

Odpowiednia temperatura i ruchy bębna zapewniają doskonałą ochronę ubrań.
 • Technologia SensiDry
 • Technologia ProSteam®
 • Technologia DualSense®
 • Connectivity*
Wstępne mieszanie detergentu z wodą zapewnia doskonałe efekty prania.
 • Technologia ProSteam®
 • Technologia DualSense®
 • Connectivity*

¹Na podstawie wewnętrznych testów, porównujących tempearaturę wewnątrz bębna modelu z pompą ciepła i tradycyjnej kondensacyjnej pralko-suszarki.
³Test wewnętrzny załadunku o wadze 1 kg, porównanie programu Steam i programu Delikatne.

*Na podstawie wewnętrznych testów, porównujących zużycie energii przez pralko-suszarki: jedną z pompą ciepła oraz drugą, tradycyjną pralko-suszarkę kondensacyjną, w fazie osuszania przy pełnym cyklu Eco 40-60 przy maksymalnym wsadzie (6 kg zgodnie z wersją normy IEC w odniesieniu do bawełny).
**Dostępność funkcji zależy od serii, do której zalicza się produkt.
***Wewnętrzny test przy wsadzie 1 kg i programie Para w porównaniu do programu Delikatne.
****Na podstawie wewnętrznego testu porównujące zużycie detergentu przy wsadzie 2 kg z wykorzystaniem szuflady AutoDose i tradycyjnego dozowania.