Więcej spokoju w Twoim codziennym życiu

Więcej spokoju w Twoim codziennym życiu

Pakiet ochronny to spokój dla Ciebie.

Potrzebujesz wsparcia?

Jeśli chcesz, aby nasz konsultant pomógł Ci w doborze pakietu, zadzwoń do nas: 801 444 800*, 22 749 61 00*. Kliknij przycisk widoczny po prawej stronie, aby się połączyć.

*Opłata jak za połączenie lokalne lub według stawek operatora sieci komórkowej.

Znajdź najlepsze rozwiązanie w trzech prostych krokach

Jeżeli masz jakieś pytania lub potrzebujesz konsultacji, zadzwoń do nas: 801 444 800*
*opłata jak za połączenie lokalne lub według stawek operatora sieci komórkowej

 • Trzy proste kroki
  1
  Wybierz pakiet

     

 • 2
  Podaj niezbędne informacje o urządzeniu

  (Numer seryjny i PNC, data dokonania zakupu)

 • 3
  Wybierz sposób płatności

  (W 100% bezpieczna płatność)

Przedłuż gwarancje dla Twojego urządzenia

Przedłuż gwarancje dla Twojego urządzenia

AEG produkuje wysokiej jakości sprzęt gospodarstwa domowego. Poza standardowym okresem gwarancji możesz rozszerzyć ochronę Twoje urządzenia o dodatkowy rok. Ciesz się swoim urządzeniem AEG przez długi czas.

Pakiety ochronne

Korzyści z rozszerzonej ochrony serwisowej

Nawet po upływie dwuletniej gwarancji producenta zakup rozszerzonej gwarancji pozwoli Ci uniknąć dodatkowych kosztów.
Jeśli Twoje urządzenie jest nadal objęte 2-letnią gwarancją producenta i przeznaczone wyłącznie do użytku domowego, możesz nabyć dodatkową ochronę gwarancyjną AEG.

Często zadawane pytania

Dla jakiego urządzenia mogę nabyć Pakiet ochronny KOMFORT AEG?

Pakiet ochronny KOMFORT można nabyć dla dużych urządzeń AGD (płyty, kuchnie, kuchenki, piekarniki, okapy, chłodziarki, pralki, suszarki, zmywarki) marki AEG zakupionego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Czy zakup Pakietu ochronnego KOMFORT AEG wpływa na okres Standardowej Gwarancji Producenta?

Nie, Pakiet ochronny KOMFORT AEG nie wpływa na okres trwania Standardowej Gwarancji Producenta i rozpoczyna się w zależności od wybranego pakietu.

Jakich usterek nie obejmuje Pakiet ochronny KOMFORT AEG?

Pakiet ochronny KOMFORT AEG nie obejmuje np.:
• uszkodzeń urządzenia spowodowanych wszelkimi zdarzeniami losowymi, chyba, że wybrano pakiet który obejmuje tego rodzaju uszkodzenia;
• zużycia elementów eksploatacyjnych, które ze względu na swój charakter, ulegają zużyciu w okresie krótszym niż okres przydatności urządzenia np.: żarówki, baterie, bezpieczniki itp;
• korozji, zmian estetycznych wynikających z normalnego użytkowania urządzenia i niewpływających na prawidłowe działanie sprzętu;
• uszkodzeń związanych z użytkowaniem urządzenia niezgodnie z jego przeznaczeniem lub zaleceniami wynikającymi z instrukcji obsługi;
• uszkodzeń wynikających z naprawy urządzenia przeprowadzanych przez osoby nieuprawnione przez AEG.
Pełna lista, czego nie obejmuje ten pakiet znajduje się w Ogólnych Warunkach Usługi.

Ile zapłacę za Pakiet ochronny KOMFORT AEG?

Ceny pakietów są rożne w zależności od zakresu ochrony, oraz czasu jego obowiązywania. O szczegóły zapytaj na infolinii 801 444 800*, 22 749 61 00* lub sprawdź na www.aeg.pl/pakietyochronne.

*opłata jak za połączenie lokalne lub według stawek operatora sieci komórkowej

Kiedy mogę nabyć Pakiet ochronny KOMFORT AEG?

Termin, kiedy można nabyć Pakiet ochronny KOMFORT może być uzależniony od zakresu ochrony. Jedną z podstawowych zasad jest to, że urządzenie nie może być starsze niż 8 lat. Informację, jaki pakiet będzie najkorzystniejszy dla Ciebie, uzyskasz dzwoniąc na Infolinię pod numerem: 801 444 800*, 22 749 61 00* lub sprawdzając na www.aeg.pl/pakietyochronne.

W jaki sposób mogę zgłosić usterkę podczas obowiązywania Pakietu ochronnego KOMFORT AEG?

Wszelkie nieprawidłowości można zgłosić kontaktując się bezpośrednio z naszą Infolinią pod numerem: 801 444 800*.

*opłata jak za połączenie lokalne lub według stawek operatora sieci komórkowej

Przez kogo oferowany jest Pakiet ochronny KOMFORT AEG?

Pakiet ochronny KOMFORT będący formą ubezpieczenia urządzenia, jest oferowana przez Electrolux Insurance Co Ltd z siedzibą w Sztokholmie, a pozostała przez Electrolux Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Naprawy urządzeń, które objęte są wykupionym pakietem wykonywane są przez Autoryzowaną Sieć Serwisową firmy Electrolux Poland Sp. z o.o., w miejscu jego instalacji przez klienta, a jeśli nie jest to możliwe – w Autoryzowanym Punkcie Serwisowym.

Czy w przypadku naprawy ponoszę jakiekolwiek koszty?

Nie, jeśli uszkodzenie jest objęte wykupionym pakietem, a Pakiet ochronny KOMFORT obejmuje pokrycie wszelkich kosztów naprawy lub wymiany, w tym również kosztów transportu i instalacji.

Kiedy urządzenie wymieniane jest na nowe w ramach Pakietu ochronnego KOMFORT ?

Urządzenie zostanie wymienione na nowe, jeżeli naprawa wadliwego urządzenia jest niemożliwa lub będzie ekonomicznie nieuzasadniona.

Jakie urządzenie otrzymam, gdy naprawa jest niemożliwa lub ekonomicznie nieuzasadniona?

W przypadku wymiany, klient otrzyma nowe urządzenie posiadające porównywalne funkcje oraz o wartości urządzenia wymienionego.

Jeśli sprzedam lub podaruję urządzenie, które jest objęte Pakietem ochronnym KOMFORT, czy urządzenie nadal będzie objęte usługami tego pakietu?

Prawa i obowiązki wynikające z zakresu usług Pakiet ochronny KOMFORT mogą zostać przeniesione na nowego właściciela urządzenia. W tym celu należy skontaktować się z naszą infolinią pod numerem 801 444 800*, 22 749 61 00*.

*opłata jak za połączenie lokalne lub według stawek operatora sieci komórkowej

Jaki wpływ na zakres usług Pakietu ochronnego KOMFORT mają naprawy lub wymiany sprzętu na nowy w ramach gwarancji producenta?

Dokonanie napraw lub wymian urządzenia w ramach Standardowej Gwarancji Producenta nie wpływa na długość i zakres usługi wybranego Pakietu.

Jaki wpływ na zakres usług Pakietu ochronnego KOMFORT ma wymiana sprzętu na nowy w ramach tego pakietu?

W przypadku wymiany urządzenia, wymienione urządzenie objęte będzie Standardową Gwarancją Producenta.

Czy mogę odstąpić od umowy na Pakiet ochronny KOMFORT AEG?

Tak, w przypadku Pakietu ochronnego KOMFORT będącego formą ubezpieczenia można zrezygnować w ciągu 30 dni od daty zakupu bez podawania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów, jeśli w tym czasie nie została wykonana wymiana lub naprawa urządzenia. W innym przypadku nie ma możliwości rezygnacji z usługi.