WYBIERZ PRALKĘ

Innowacyjne technologie zastosowane w urządzeniach AEG sprawiają, że Twoje ubrania zawsze wyglądają doskonale i są efektywne energetyczne. Znajdź urządzenie, które spełni wszystkie Twoje potrzeby.

 

Bardziej energooszczędne niż wskazuje na to najwyższa klasa energetyczna* 

Pralki Ecoline są wybierane na podstawie najwyższego wskaźnika energetycznego i najlepszych funkcji pozwalających na oszczędzanie energii, wody oraz dbanie o środowisko podczas użytkowania.* Intelogentne rozwiązania takie jak automatyczne dobieranie ilości detergentu, wody i czasu pracy, oszczędzają zasoby z każdym praniem**.

Oszczędzaj energię dzięki funkcji UltraWash.
Oszczędzaj wodę dzięki funkcjom parowym.
Oszczędzaj detergenty dzięki funkcji AutoDose.

Odkryj pralki EcoLine

Dbaj o tkaniny i środowisko przy każdym użyciu

Pralki AEG pomagają dbać o środowisko oszczędzając zasoby z każdym użyciem – oszczędzają czas, wodę i nawet do 30% więcej energii w porównaniu z deklarowaną klasą A*, jednocześnie wydłużając żywotność ubrań, a tym samym zmniejszając wpływ na klimat.

 • Biała koszula wisząca na szarym tle
  Odświeżaj ubrania przy zużyciu pary***

  Odświeżanie parowe zamiast pełnego cyklu prania to doskonałe rozwiązanie umożliwiające oszczędność wody, a także wydłużenie żywotnoścu ubrań. Cykl odświeżania trwa tylko 25 minut.

 • Złożone niebieskie ubrania
  Doskonałe usuwanie plam w niższej temperaturze****

  Program PowerClean aktywuje detergent już w temperaturze 30°C, zapewniając doskonałe efekty prania w zaledwie 59 minut.

 • Pojemnik AutoDose w pralce AEG
  Idealne dozowanie bez marnowania detergentu *****

  Inteligentna technologia AutoDose rozpoznaje wagę wsadu i automatycznie oblicza optymalny czas prania, ilość wody i energii, aby następnie dodać precyzyjną ilość detergentu i płynu zmiękczającego.

Najbardziej zaawansowane rozwiązanie

Tylko technologia SoftWater tak oczyszcza i zmiększa wodę, że zapewnia skuteczność prania uzyskiwaną w 60⁰ już w 30⁰. Dzięki temu ubrania zachowują kszatłt i kolor, dłużej wyglądają jak nowe.

Najbardziej popularny produkt

Technologia ProSteam® oferuje kompletny cykl prania z użyciem pary, który redukuje zagniecenia lub krótki program parowy do odświeżania ubrań - nieskazitelne efekty, dzień po dniu, przy zużyciu tylko 2l wody w jednym cyklu.

LINIE PRODUKTÓW

Pranie w niskiej temperaturze i oczyszczonej wodzie sprawia, że kolory nie blakną.
 • Technologia ProSense
 • Connectivity*
 • Technologia ProSteam
 • Program OkoPower 59 min
 • Technologia SoftWater
Doskonałe efekty prania w 30°C w mniej niż godzinę.
 • Technologia ProSense
 • AutoDose*
 • Connectivity*
 • Technologia ProSteam
 • Program OkoPower 59 min
Dodatek pary pod koniec cyklu zmniejsza ilość zagnieceń.
 • Technologia ProSense
 • Technologia ProSteam
Automatycznie dostosowuje czas cyklu oraz zużycie wody i energii do załadunku.
 • Technologia ProSense

*Dostępna tylko w wybranych modelach.

PRECYZYJNE DOZOWANIE DETERGENTU

Nigdy nie za dużo i nigdy nie za mało. Inteligenta technologia AutoDose sprawia, że zawsze dodasz odpowiednią ilość detergentu i płynu zmiękczającego do Twojego prania. Twoje ubrania dłużej będą wyglądały jak nowe.

Szuflada UniversalDose

UniversalDose to szuflada zaprojektowana do kapsułek PODS®, która wykorzystuje dostosowane strumienie wody do zmiękczania i przebijania PODS® w szufladzie, aktywując je o 60% szybciej w porównaniu do umieszczenia w bębnie. Daje to dodatkową moc do usuwania plam w zimnym i szybkim 1-godzinnym praniu*.

*Test wewnętrzny z użyciem jednogodzinnego programu w temperaturze 30°C dla bawełny, porównujący PODS® w szufladzie UniversalDose z PODS® w bębnie.

APLIKACJA MY AEG CARE

Nie tylko pierz i susz swoje ubrania – dbaj o nie. Za pomocą aplikacji możesz po prostu wybrać typ tkaniny, kolor i stopień zabrudzenia, a aplikacja My AEG zaproponuje najlepszy program i wyśle tę informację do pralki. To inteligentny sposób na dbanie o ubranie. Skorzystaj z intuicyjnego narzędzia Care Advisor, aby sprawić, żeby Twoje ubrania dłużej będą wyglądały jak nowe. Aplikacja zawsze rekomenduje najlepszy program odpowiedni dla wybranej tkaniny.

Dobrana para - pralka i suszarka 9000

Najlepsze w swojej klasie pralka i suszarka AEG z serii 9000 Premium doskonale działają w pojedynkę, ale jeszcze lepiej razem, Dzięki dopasowanemu wzornictwu i cyklom, a także aplikacji umożliwiającej sterowanie za pomocą smrtfona, zapewniają doskonale wyprane i wysuszone ubrania w mniej niż 3 godziny.

Kup pralkę serii 9000

Kup suszarkę serii 9000

*W odniesieniu do zużycia energii w stosunku do wartości granicznej zużycia energii w UE.
**Dostępność funkcji zależy od serii, do której zalicza się produkt.
***Użycie pary do odświeżania ubrań oszczędza ponad 40 l wody na cykl. Testowane na 1 kg delikatnej odzieży przy programie FreshScent w porównaniu do programu Delikatne.
****Zewnętrzny test programu PowerClean 59 min. 30°C z wsadem 5 kg wykazuje usunięcie 100% plam z 59 najczęściej spotykanych plam domowych.
*****Na podstawie wewnętrznego testu zużycia detergentu dla wsadu 2 kg z użyciem szuflady AutoDose i standardowego dozowania.