Odkryj

Płyty indukcyjne

Łyżka masła bezpiecznie leżąca na chłodnej płycie grzejnej obok rondla z gotującym się sosem pomidorowym

Chłodniejsza powierzchnia, bardziej bezpieczna kuchnia

Nasza inteligentna technologia indukcyjna zapewnia ogrzewanie naczyń i gotujących się w nich potraw – ale niczego więcej. Powierzchnia wokół naczyń pozostaje chłodna. Nic się nie przypala, a na gładkiej i płaskiej powierzchni nie ukryje się żaden brud. Ponadto płyta grzejna zaczyna się nagrzewać dopiero wtedy, gdy stoi na niej naczynie. Jeśli nie ma naczynia, nie jest wytwarzane ciepło i nie ma ryzyka oparzenia.

Roztapiana czekolada w naczyniu na płycie indukcyjnej AEG

Precyzyjne ustawienie mocy grzania – doskonałe efekty

Teraz możesz z łatwością uzyskać w kuchni profesjonalne efekty. Płyty indukcyjne AEG są wyposażone w wygodne suwakowe elementy sterujące, które pozwalają na szybką i precyzyjną regulację ustawień. Dzięki temu z jednakową łatwością usmażysz idealnie filet z łososia i uzyskasz jedwabiście gładką roztopioną czekoladę.

Ilustracja porównawcza przedstawiająca, w jaki sposób płyta indukcyjna AEG pozwala szybciej przyrządzić popcorn niż inne płyty grzejne

Szybsza od każdej innej płyty

Płyty indukcyjne nagrzewają się szybciej niż inne, dzięki czemu pozwalają szybciej gotować i przyrządzać potrawy. Nasze płyty indukcyjne są wyposażone w czułe dotykowe elementy sterujące, które umożliwiają natychmiastową regulację mocy grzania. Możesz więc mieć pewność, że Twoje pyszne potrawy będą zawsze błyskawicznie gotowe do podania.

Nasze inne płyty indukcyjne

Warzywa smażące się na patelni grillowej

Natychmiastowy przegląd sytuacji i precyzja sterowania

Płyta indukcyjna MaxiSense® Plus zapewnia swobodę gotowania w dowolnej wielkości naczyniach. Niezależnie od tego, czy będziesz dusić w dużym rondlu gulasz czy gotować w małym garnku warzywa, pole grzejne FreeZone dostosuje się do jego wielkości. Duży wyświetlacz informuje o wszystkim, co dzieje się na płycie grzejnej, w tym o położeniu naczyń i ustawionej dla nich mocy grzania. Pozwoli Ci to w pełni kontrolować proces gotowania.

Gotowanie w różnej wielkości naczyniach przy ustawionych różnych temperaturach

Opcje na każdą okazję

Od wieczornych przyjęć po codzienne kolacje – korzystaj z prawdziwej swobody gotowania. Ta płyta grzejna jest idealna do wszystkich rodzajów naczyń i zapewnia doskonałe efekty gotowania dzięki równomiernemu rozprowadzaniu ciepła. Dostosuj powierzchnię gotowania do własnych potrzeb, łącząc do czterech pól grzejnych, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Płyta grzejna z funkcją FlexiBridge umożliwia łatwe przyrządzanie złożonych dań w dużych naczyniach.

Więcej zalet płyty indukcyjnej

 • Naczynie z gotującą się wodą na płycie indukcyjnej AEG
  1
  Szybsze nagrzewanie

  Przycisk PowerBoost pozwoli Ci szybko zagotować wodę. Doskonale sprawdza się również podczas szybko wykonywanych czynności, takich jak podsmażanie mięsa.

 • Kobieta obsługująca panel sterowania płyty indukcyjnej MaxiSense Combi
  2
  Wstrzymaj na chwilę gotowanie

  Nie pozwól, aby chwilowa przerwa zepsuła Ci świetną potrawę. Naciśnij przycisk „Stop + Go”, aby wstrzymać gotowanie, a następnie naciśnij go ponownie, aby je wznowić.

 • Płyta grzejna komunikująca się bezprzewodowo z okapem dzięki technologii AEG Hob2Hood
  3
  Okap automatyczny

  Technologia Hob2Hood zapewnia automatyczne sterowanie okapem zależnie od intensywności gotowania.

Ilustracja przedstawiająca zmiany temperatury patelni ze smażącym się mięsem i warzywami podczas korzystania z funkcji PowerSlide

Od intensywnego gotowania do podtrzymywania temperatury

Wydobądź więcej smaku z każdej potrawy dzięki precyzyjnej regulacji temperatury. Funkcja PowerSlide umożliwia wybór intensywnego lub powolnego gotowania bądź podtrzymywania temperatury potrawy poprzez przesuwanie naczynia między polami grzejnymi. Wybierz jeden ze wstępnie ustawionych poziomów mocy grzania lub określ własny. Teraz podobnie jak profesjonalni szefowie kuchni możesz precyzyjnie kontrolować gotowanie potraw, aby zawsze osiągać doskonałe efekty.

Niech nic nie rozprasza Twojej uwagi w kuchni

Skupiając się w 100% na gotowaniu, możesz stworzyć doskonałe potrawy. Nasze nowoczesne płyty grzejne potrafią samoczynnie sterować okapem, aby nie rozpraszać Twojej uwagi. Komunikując się bezprzewodowo z okapem, płyta grzejna włącza go i reguluje siłę wyciągu zależnie od intensywności gotowania. Zwiększa ją przy ustawieniu dużej mocy grzania i zmniejsza przy powolnym gotowaniu. Dodatkowo użytkownik może łatwo sterować działaniem okapu za pośrednictwem wyświetlacza płyty grzejnej.