Susz bez obaw

Susz bez obaw

Wymagaj prawdziwej miękkości, którą pozwoli Ci uzyskać tylko suszarka. Dowiedziono, że to najlepszy sposób na szybkie zapewnienie miękkości odzieży i ręczników. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, korzystając z najlepszej technologii, która umożliwia także suszenie delikatnych tkanin, takich jak wełna czy jedwab. Zadbaj lepiej o swoje ulubione ubrania. Pomoże Ci w tym suszarka AEG.

Wybierz kategorię

Suszenie nawet najdelikatniejszych ubrań

System FiberPro łączy najnowocześniejsze technologie AEG, aby zapewniać wyjątkową wydajność i doskonałe fekty suszenia. Bez obaw możesz włożyć do bębna wszystkie tkaniny – miękką wełnę, delikatny jedwab, sportowe ubrania techniczne. Codzienne ubrania bawełniane, z tkanin syntetycznych oraz ich mieszanek. Dedykowane programy sprawiają, że włókna są odpowiednio traktowane.

Suszarka z serii 9000 z technologią FiberPro®

Suszarka z serii 9000 z technologią FiberPro®

  • System FiberPro z technologią 3DSense zapewnia włóknom w różnego rodzaju tkaninach
  • System AbsoluteCare® z inteligentnymi ruchami bębna i regulacją temperatury zapewnia niezrównaną ochronę
  • Technologia SensiDry® zapewnia delikatne i efektywne suszenie w niskiej temperaturze

Strażnik wełnianych swetrów

Jedwab. Wełna. Ubrania zewnętrze. Teraz możesz bez obaw suszyć wszysko.  System AbsoluteCare® oferuje zindywidualizowane programy do wszystkich tkanin, które zapewniają świetne rezultaty i gwarantują, że Twoje garderoba nie zostanie uszkodzona.

Suszarka z serii 8000 z systemem AbsoluteCare®

  • System AbsoluteCare® z inteligentnymi ruchami bębna i regulacją temperatury, aby zapewniać niezrównaną ochronę Twoich ubrań
  • Technologia SensiDry® zapewnia delikatne i efektywne suszenie w niskiej temperaturze
  • Technologia ProSense® automatycznie dobiera czas trwania cyklu i zużycie energii do rodzaju załadunku

This block type does not have a renderer for this type of content area.

APLIKACJA MY AEG CARE

Nie tylko pierz i susz swoje ubrania – dbaj o nie. Za pomocą aplikacji możesz po prostu wybrać typ tkaniny, kolor i stopień zabrudzenia, a aplikacja My AEG zaproponuje najlepszy program i wyśle tę informację do pralki. To inteligentny sposób na dbanie o ubranie. Skorzystaj z intuicyjnego narzędzia Care Advisor, aby sprawić, żeby Twoje ubrania dłużej będą wyglądały jak nowe. Aplikacja zawsze rekomenduje najlepszy program odpowiedni dla wybranej tkaniny.

Dowiedz się więcej