Informacje o AEG

POMYSŁY, KTÓRE WYPRZEDZAJĄ CZAS

Urodzony w Berlinie

Berlin to dynamiczne miasto, pełne różnych kultur, marzeń i pomysłów, wspaniałej architektury oraz kreatywnych mieszkańców. Stąd pochodzimy i to duch tego miasta jest motorem napędowym wszystkiego, co robimy. Ponieważ patrząc w przyszłość, świętujemy także naszą przeszłość.

Doskonałość to za mało

Wiemy, w jaki sposób technologia może zmienić na lepsze otaczający nas świat. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak technologia ProSteam®, która umożliwia zachowanie świeżości ubrać przy nawet o 96% mniejszym zużyciu wody, chcemy przesuwać granicę tego, co osiągalne, tworząc inteligentne rozwiązania, które wykraczają poza dzisiejsze potrzeby. Nie idziemy na kompromis, oprócz estetyki i wydajności pamiętamy także o zrównoważonym rozwoju.

Dbałość o lepsze jutro

Jutro zaczyna się dziś.  Wiemy, w jaki sposób technologia może zmienić na lepsze otaczający nas świat. Dlatego staramy się, aby nasze urządzenia nie tylko wykraczały poza dzisiejsze potrzeby, ale także wykorzystywały technologie jutra — by spełniać przyszłe wymagania i umożlwiać klientom podejmowanie mądrzejszych wyborów w trosce o środowisko.

Smak jutra

Nasze rozwiązania pomagają w rozwijaniu umiejętności kulinarnych i przeniesieniu smaku Twoim potraw na wyższy poziom. Takie innowacje, jak płyta SensePro, nie tylko umożliwiają precyjne gotowanie, dzieki któremu możesz zachować składniki odżywcze, teksturę i naturalny smak składników, ale także oszczędzają energię. A kiedy skończysz jedzenie, nie musisz martwić się o swoje naczynia, dzięki funkcji ComfortLift szybko i wygodnie umieścisz je w zmywarce.

Sposób ubierania się

Wiemy, jak ważny jest styl. Dlatego nasze innowacyjne pralki i suszarki pomagają ubraniom dłużej wyglądać jak nowe, równocześnie dbając o środowisko. System AbsoluteCare sprawia, że Twoje kurtki funkcyjne zachowują wodoodporność i zawsze wyglądają idealnie, a technologia 3D Scan precyzyjnie analizuje skład tkaniny, aby wszystkie ubrania były precyzyjnie wysuszone.