Odkryj

Pralki

Technologia SoftWater

Po wielu praniach kolory zachowują swoją intensywność, a czerń nie szarzeje

Pralki AEG serii 9000 z technologią SoftWater

Ochrona Twojej ulubionej czarnej sukienki

Nowatorska technologia SoftWater zastosowana w pralkach AEG serii 9000 usuwa z wody zanieczyszczenia, które mogą uszkadzać włókna tkanin. Dzięki temu detergent lepiej miesza się z wodą, zapewniając doskonałe efekty prania w niższych temperaturach. Delikatniejsze pranie tkanin zapewnia, że czerń wygląda jak czerń, a wyraziste kolory pozostają równie żywe jak w dniu zakupu.

Wyprane ubrania wiszące w szafie

Pielęgnacja bez kompromisów

Jeśli chodzi o pielęgnację Twoich ulubionych ubrań, nie powinno być miejsca na kompromisy. Nasze pralki serii 9000 zostały tak zaprojektowane, aby efekty dokładnego prania w temperaturze 60 stopni zapewniać już w temperaturze 30 stopni. Oddziałuje to w mniejszym stopniu na kolory, dlatego pozostają żywe przez dłuższy czas.

Symbol programu prania OKOPower

Idealnie czyste pranie w czasie poniżej godziny

Nasze pralki serii 8000, wyposażone w technologię ÖKOMix, oferują nowy program prania: ÖKOPower. W ciągu zaledwie 59 minut zapewnia on doskonałe efekty prania przy minimalnym zużyciu energii podczas cyklu.

Technologia ÖKOMix

W odróżnieniu od innych pralek gwarantują 100% rozprowadzanie detergentu i płynu zmiękczającego

Pralki AEG serii 8000

Zadbaj o każde włókno

Odpowiednio dbając o swoje ubrania, sprawisz, że długo będą wyglądać jak nowe. Pralki AEG serii 8000 z technologią ÖKOMix wstępnie mieszają detergent, a następnie płyn zmiękczający z wodą zanim dostanie się on do bębna. To pierwsza zastosowana w pralce technologia, która zapewnia w pełni równomierne rozprowadzanie detergentu. Efektem jest bardziej dokładne i efektywne pranie, ponieważ detergent i płyn zmiękczający docierają do tkanin w pełni uaktywnione – gwarantując po raz pierwszy w historii urządzeń piorących, że każde włókno jest poddawane praniu i pielęgnacji.

Niebieska kurtka nieprzemakalna
Animacja przedstawiająca idealny dobór pralek i suszarek AEG

Idealna para

Połącz w parę urządzenia pralnicze AEG serii 8000, aby zapewnić sobie wszystkie korzyści, jakie oferuje technologia ÖKOMix i nasz przełomowy system AbsoluteCare®. Odkryj równie delikatny sposób prania i suszenia najbardziej wymagających tkanin jak pranie ręczne i suszenie na płasko. Nowe, innowacyjne programy do odzieży sportowej przywracają nawet właściwości nieprzemakalne membranom oddychających tkanin funkcyjnych. Kolory, struktura i włókna tkanin są chronione jak nigdy dotąd.

Zobacz pralki i suszarki serii 8000

Czy można prać w pralce wełnę?

Być może wydaje Ci się to niemożliwe, jednak Woolmark – światowy autorytet w dziedzinie pielęgnacji wełny – jest innego zdania. Organizacja ta poddała testom nasze pralki i potwierdziła, że działają one wystarczająco delikatnie, aby umożliwiać pranie wełnianych tkanin. Jeśli więc widzisz na urządzeniu oznaczenie Woolmark Apparel Care, możesz w nim bez obaw prać ulubione wełniane swetry przeznaczone tylko do prania ręcznego.

Nasza oferta pralek

Wybierając jeden z modeli z nowej linii urządzeń pralniczych AEG, możesz nie obawiać się prania nawet najdelikatniejszych rzeczy. Łącząc wiedzę o potrzebach konsumentów i osiągnięcia naukowe, stworzyliśmy rozwiązania, które wykraczają poza zwykłe pranie. To przełomowy nowy sposób pielęgnacji odzieży poprzez ochronę włókien, kolorów i struktury tkanin.

Diagram porównawczy przedstawiający różne funkcje pralek AEG

Pielęgnacja odzieży z myślą o każdej potrzebie

 • Symbol technologii ProSense®
  Oszczędność wody i energii

  Dzięki technologii ProSense® nasze pralki z serii 6000 automatycznie obliczają wielkość każdego ładunku, aby precyzyjnie określić długość cyklu prania ubrań.

  Zobacz urządzenia AEG z serii 6000

 • Symbol technologii ProSteam®
  Bez zagnieceń i niepożądanych zapachów

  Nasze urządzenia z serii 7000 z technologią ProSteam® oferują opcję PlusSteam, która rozszerza cykl prania o fazę parową, aby ograniczyć powstawanie zagnieceń i potrzebę prasowania. Dzięki temu Twoje ubrania będą pachnieć wyłącznie świeżością.

  Zobacz urządzenia AEG z serii 7000

 • Symbol technologii ÖKOMix
  Najwyższa skuteczność prania

  Technologia ÖKOMix w naszych urządzeniach z serii 8000 to pierwsze na świecie tego typu rozwiązanie w pralkach, które zapewnia równomierne rozprowadzanie detergentu i płynu zmiękczającego – aby mogły dotrzeć do każdego włókna.

  Zobacz urządzenia AEG z serii 8000

Elegancja bez zbędnego wysiłku

Dbałość o elegancki wygląd może być czasochłonnym zadaniem, ale dzięki technologii ProSteam® możesz wykreślić je z listy obowiązków. Nasze pralki serii 7000 są wyposażone w program odświeżania parowego. Umożliwia on szybkie odświeżenie ubrań z delikatnych tkanin bez konieczności wizyty w pralni chemicznej.

Zadbaj o swoje klasyczne ubrania

Wysokiej jakości materiały, z których uszyte są Twoje ulubione klasyczne ubrania, wymagają specjalnej uwagi, aby mogły Ci dłużej służyć. Nasze urządzenia serii 6000 z technologią ProSense® ważą każdy ładunek prania i obliczają, ile wymaga czasu, wody i energii. Pozwala to ograniczyć zużycie tkanin, które są poddawane dokładnemu praniu, ale bez nadmiernej obróbki mechanicznej.

Duża i praktyczna podstawa do urządzeń pralniczych

Inteligentne pranie

Nasze pralki i suszarki oferują wiele funkcji, które ułatwiają utrzymanie wszystkiego w nieskazitelnej czystości przy niewielkim wysiłku i minimalnym zużyciu wody i energii. Jednak nasze kompetencje w dziedzinie prania nie kończą się na doskonałych urządzeniach – oferujemy również akcesoria niezbędne do zapewnienia doskonałych efektów prania. Jednym z nich jest podstawa do urządzeń pralniczych AEG, która ogranicza wysiłek związany z praniem, podwyższając pralkę lub suszarkę do wysokości ułatwiającej wkładanie i wyjmowanie rzeczy z bębna.