Odkryj

Suszarki

Seria 8000

Nasze suszarki serii 8000 mają największą pojemność z całej gamy urządzeń AEG i mogą z łatwością pomieścić do 9 kg prania

Suszarka serii 8000 firmy AEG

Prawdziwa ochrona wełny

Jeśli nigdy nie przyszyłby Ci do głowy, aby wysuszyć w suszarce swój najdelikatniejszy wełniany sweter, suszarka serii 8000 zmieni Twoje nastawienie. Nasze suszarki z certyfikatem Woolmark są wyposażone w unikalny system AbsoluteCare®, który precyzyjnie kontroluje obroty i temperaturę bębna suszącego. Delikatne wełniane tkaniny, również te przeznaczone wyłącznie do prania ręcznego, są rozkładane płasko na powierzchni bębna – podobnie jak podczas tradycyjnego suszenia na płasko. Dzięki temu zachowują swój fason i strukturę, nie zbiegając się.

Odświeżanie i poprawa właściwości

Przygotuj swoją sportową odzież na każde wyzwanie, wykorzystując możliwości systemu AbsoluteCare® firmy AEG. Suszarki często oddziałują bardzo niekorzystnie na drogie, nowoczesne tkaniny. Ale nasze podejście jest inne. Suszarka serii 8000 oferuje innowacyjny program do suszenia odzieży sportowej z precyzyjną regulacją czasu i temperatury, który zapewnia przywrócenie nieprzemakalności i oddychalności membrany w tkaninach skuteczniej niż suszenie na wolnym powietrzu – aby przywrócić im funkcjonalność, na którą można liczyć.

Równie delikatne jak tradycyjne suszenie

Suszarka serii 8000 z systemem AbsoluteCare® pozwoli Ci suszyć wszystkie tkaniny, jakie masz w garderobie. Nie dociska ona delikatnych włókien do powierzchni bębna i suszy je przy niskich obrotach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nawet ubrania ze 100% jedwabiu zachowają swój fason i będą miały mniej zagnieceń niż te suszone na wolnym powietrzu.

Nasze suszarki

Wybierając jeden z modeli z nowej linii urządzeń pralniczych AEG, możesz nie obawiać się suszenia nawet najdelikatniejszych rzeczy. Łącząc wiedzę o potrzebach konsumentów i osiągnięcia naukowe, stworzyliśmy rozwiązania, które wykraczają poza zwykłe pranie. To przełomowy nowy sposób pielęgnacji odzieży poprzez ochronę włókien, kolorów i struktury tkanin.

Uzyskaj dodatkową przestrzeń

Bezpiecznie zainstaluj suszarkę na pralce przy użyciu zestawu łączącego i ciesz się dodatkowym miejscem w pomieszczeniu pralniczym. Zestaw jest wyposażony w wysuwaną półkę, która ułatwia wkładanie, wyjmowanie i składanie świeżo wypranych i wysuszonych rzeczy.