Odkryj

Zmywarki

Uchwyty SoftGrip i wsporniki SoftSpikes AEG podtrzymujące delikatny kieliszek

Najlepsza pielęgnacja szkła

Szampan zasługuje na to, aby go pić z najlepszych kieliszków. Oprócz specjalnego programu do mycia szklanych naczyń zmywarka ProClean™ ma także gumowe uchwyty SoftGrip, które przytrzymują nóżki kieliszków. Zabezpiecza je to przed przewróceniem, podczas gdy dodatkowe oparcie zapewniają gumowe wsporniki SoftSpikes®. Gdy można użyć zmywarki ProClean™, każda okazja jest wystarczająco dobra, aby sięgnąć po najlepsze kieliszki.

Suszenie w naturalny sposób

Zadbaj o idealny wygląd naczyń, korzystając z funkcji AirDry. Ta nowa technologia w naszej zmywarce ProClean™ wykorzystuje naturalny przepływ powietrza do suszenia naczyń. Na 10 minut przed zakończeniem cyklu drzwi urządzenia otwierają się samoczynnie, aby umożliwić przepływ powietrza. Korzyści to oszczędność czasu, niższe rachunki za energię i nieskazitelnie czyste naczynia.

Cenne kieliszki do szampana bezpieczne w koszu na kieliszki AEG

Nagradzane rozwiązanie

Nie obawiaj się mycia swoich najcenniejszych kieliszków w zmywarce. Nasz nagradzany kosz na kieliszki, zaprojektowany aby pomieścić 8 naczyń, jest wyposażony w elastyczne uchwyty, które przetrzymują ich nóżki podczas zmywania. Przystosowany do różnych rozmiarów kieliszków kosz idealnie mieści się w dolnym koszu zmywarki. Możesz więc swobodnie używać swoich krystalicznie czystych kieliszków ze świadomością zostaną bezpiecznie umyte w zmywarce.

Więcej zalet naszych zmywarek

Więcej przestrzeni i swobody

Zmywarka ProClean™ pozwoli Ci sprawnie umyć naczynia nawet po największych domowych przyjęciach. Jej komora XXL, oferująca największą pojemność na rynku, może pomieścić nawet 15 kompletów nakryć. Dlatego niezależnie od tego, czy będziesz mieć dużo gości czy do pozmywania duże naczynia, to urządzenie poradzi sobie nawet z największymi ładunkami. A co równie ważne – nie zajmując więcej przestrzeni w kuchni.

Lśniąco czysty kieliszek do wina i zestaw naczyń kuchennych

Dopracowane programy

Zmywarki firmy AEG radzą sobie z różnymi rodzajami wsadów, z których każdy wymaga innej intensywności zmywania. Gama urządzeń ProClean™ jest wyposażona w zaawansowaną funkcję Sensorlogic, która wykorzystuje dwa czujniki do wykrywania wielkości i stopnia zabrudzenia naczyń. Następnie dostosowuje wybrany program do danego rodzaju wsadu.

Doskonałe efekty zmywania przy zużyciu połowy wody

Ciesz się doskonałymi efektami zmywania przy zużyciu zaledwie połowy wody w porównaniu ze zwykłą zmywarką. Nowy system oszczędzania wody WaterSave jest jednym z najbardziej wydajnych na rynku. Podczas każdego cyklu część wody jest pozostawiana w specjalnym zbiorniku i ponownie wykorzystywana do wstępnego zmywania w następnym cyklu. W porównaniu ze zwykłą zmywarką model ProClean™ pozwala zaoszczędzić rocznie 2100 litrów wody, co odpowiada 12 pełnym wannom.

Supercichy program AEG ProClean

Ciche jest piękne

Zmywarki ProClean™ poprawiają jakość życia, nie zakłócając jego rytmu. Program Ekstra cichy umożliwia pracę urządzenia z głośnością 37 dB, co jest najniższą wartością w swojej klasie. Pozwala to w ciszy i spokoju cieszyć się wieczornym przyjęciem lub kieliszkiem wina. Wyświetlacz Time Beam informuje o działaniu urządzenia i czasie pozostałym do zakończenia programu zmywania, wyświetlając odpowiednie wskazania w postaci czerwonej wiązki światła skierowanej na podłogę.