Pobierz

Aplikacja My AEG

Wybieranie przepisu w aplikacji My AEG

Bogactwo przydatnych funkcji

Uzyskaj dostęp do setek przepisów na pyszne potrawy z wykorzystaniem technik gotowania na parze i SousVide. Wyszukuj przepisy wykwintnej kuchni, kuchni dietetycznej, antyalergicznej lub według wybranych przez siebie składników. Korzystasz z ulubionych przepisów swojej babci? Użyj naszego kalkulatora pieczenia, aby znaleźć odpowiednie ustawienia nowoczesnego piekarnika. Możesz także dodawać do przepisów swoje notatki, zapisywać w pamięci ulubione z nich i dzielić się nimi w mediach społecznościowych. Podobnie możesz zrobić ze swoją listą zakupów?

Sekcja dotycząca prania w aplikacji My AEG na smartfonie

Aplikacja, która pomaga dbać o pranie

Znajdź wskazówki, w jaki sposób najlepiej usunąć plamy i jak zadbać o delikatne tkaniny. Miej pewność stosowania detergentu, który ochroni kolory Twoich ubrań – mimo wielokrotnego prania. Dowiedz się, co dokładnie oznaczają wszystkie symbole dotyczące pielęgnacji umieszczone na metkach. Poznaj także najlepszy sposób na utrzymanie czystości i wydajności Twoich urządzeń, aby zapewnić na długo doskonałe efekty prania i suszenia.

Sekcja dotycząca produktów w aplikacji My AEG na tablecie

Uzyskaj więcej od AEG

Użyj aplikacji, aby zarejestrować swoje urządzenia i uzyskać dostęp do przeznaczonych specjalnie dla Ciebie informacji i usług. Pozwoli Ci to w razie potrzeby pobrać potrzebne instrukcje obsługi, a także skorzystać ze wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów lub usług pomocy technicznej AEG. Możesz również otrzymywać informacje na temat organizowanych przez AEG warsztatów kulinarnych (dostępne w wybranych krajach).