Nowa jakość w technologii i wzornictwie urządzeń pralniczych

Nowa jakość w technologii i wzornictwie urządzeń pralniczych

Nowa jakość w technologii i wzornictwie

Oto nowe, przełomowe podejście do pielęgnacji ulubionych ubrań. Innowacyjne połączenie wiedzy o potrzebach użytkowników i nauki pozwoliło firmie AEG sprawić, że pranie przestało być tylko praniem. Nareszcie dzięki technologii, która naprawdę chroni włókna, kolory i strukturę tkanin, możesz bez obaw prać najdelikatniejsze ubrania.

Kobieta w delikatnie wypranej jedwabnej bluzce

Intuicyjne innowacje i stylowe wzornictwo

Doskonała jakość w połączeniu z zaawansowaną technologią i eleganckim niemieckim wzornictwem składają się na unikalne, innowacyjne produkty – niezrównane w codziennym użytkowaniu. Nasza nowa linia urządzeń pralniczych to coś więcej niż tylko nowe produkty. To wymyślona na nowo koncepcja prania. Dlatego, że AEG jest zawsze o krok do przodu.

Zbliżenie na stylowy panel sterowania
 • Animacja przedstawiająca dopełniające się cechy wzornictwa nowej pralki i suszarki
  1
  Idealne dopasowanie

  Wybór pralki i pasującej do niej suszarki pozwoli Ci cieszyć się wizualnym dopasowaniem wzornictwa urządzeń i zgodnością technologii pielęgnacji odzieży.

 • Animacja przedstawiająca stylowy efekt turbiny na drzwiach urządzenia
  2
  Najwyższej klasy wzornictwo

  Eleganckie krzywizny łączą się z ergonomicznymi rozwiązaniami stylistycznymi i efektownym metalicznym wykończeniem – ponieważ technologia prania może być również atrakcyjna wizualnie.

 • Animacja przedstawiająca symetrię cyfrowego panelu sterowania
  3
  Inteligentne elementy sterujące

  Przejmij pełną kontrolę nad atrakcyjnym interfejsem użytkownika, który umożliwia łatwą, interaktywną obsługę urządzenia.

Unikalna technologia każdej serii

Każda z serii pralek i suszarek wyróżnia się własną, unikalną technologią. Im wyższy numer serii, tym wyższy poziom ochrony tkanin zapewnia urządzenie. W celu uzyskania najlepszych efektów zalecamy dobranie do pralki pasującej do niej suszarki. Taki komplet urządzeń pozwoli Ci wznieść się na wyższy poziom pielęgnacji odzieży w domu.

Nasza oferta pralek

Zobacz wszystkie pralki

Czarna sukienka przed i po 30 praniach bez widocznego zblaknięcia koloru

Ochrona Twojej ulubionej czarnej sukienki

Nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie pielęgnacji odzieży może teraz służyć Ci w postaci nowej pralki AEG serii 9000. To pierwsze na świecie urządzenie z technologią SoftWater, które jest wyposażone w inteligentny filtr wymiany jonowej, zmiękczający i oczyszczający wodę ze szkodliwych minerałów poprzez ich wymianę na jony sodowe. Dzięki temu detergent działa skuteczniej od chwili, gdy dostaje się do bębna. Pozwala to na uzyskanie w temperaturze 30 stopni skuteczności prania porównywalnej z praniem w temperaturze 60 stopni, bez efektu blaknięcia kolorów.

Zbliżenie na pokrętło sterujące pralki serii 9000
 • Urządzenia serii 6000 z technologią ProSense®
  Urządzenia serii 6000 z technologią ProSense®

  Inteligentne czujniki automatycznie wykrywają wielkość ładunku, aby zoptymalizować czas oraz ilość wody i energii potrzebne do wykonania cyklu. Czy będzie to pełen ładunek, czy pojedyncza koszula – pranie nigdy nie będzie trwać zbyt długo.

  Zobacz pralkę serii 6000

 • Urządzenia serii 7000 z technologią ProSteam®
  Urządzenia serii 7000 z technologią ProSteam®

  Spędzaj mniej czasu na prasowaniu, ograniczając o 30% ilość zagnieceń dzięki skutecznej nowej funkcji PlusSteam, która uzupełnia cykl prania o dodatek pary, wygładzając, odświeżając i dodatkowo pielęgnując ubrania.

  Zobacz pralkę serii 7000

 • Urządzenia serii 8000 z technologią ÖKOMix
  Urządzenia serii 8000 z technologią ÖKOMix

  To pierwsza na świecie technologia w pralce, która zapewnia w pełni równomierne rozprowadzanie detergentu i płynu zmiękczającego, aby mogły dotrzeć do każdego włókna.

  Zobacz pralkę serii 8000

Nasze suszarki

Zobacz wszystkie suszarki

Porównanie dwóch wełnianych swetrów pokazujące zbiegnięcie się jednego i brak zbiegnięcia drugiego dzięki systemowi AEG AbsoluteCare®

Tak wygląda prawdziwa ochrona wełny

Nigdy dotąd nie przyszło Ci do głowy, by wysuszyć w suszarce wełniane lub jedwabne ubrania albo odzież sportową? Teraz możesz suszyć w suszarce wszystkie wyprane rzeczy dzięki specjalnym programom, które zapewniają odpowiednią pielęgnację nawet najbardziej delikatnych tkanin. Specjalny program w suszarkach serii 8000 z systemem AbsoluteCare® naśladuje proces delikatnego suszenia na płasko, dzięki czemu gwarantuje, że Twój ulubiony, przeznaczony wyłącznie do prania ręcznego sweter nie zbiegnie się w suszeniu.

Suszarka serii 8000
Jedwabna bluzka i złoty naszyjnik

Kwestionowanie przestarzałych nawyków związanych z praniem

Aby Twoje ubrania wyglądały jak nowe mimo wielokrotnego prania, musisz na nowo zaufać możliwościom nowoczesnych pralek i suszarek. Przynajmniej jeśli chodzi o urządzenia AEG, możesz śmiało prać i suszyć najdelikatniejsze tkaniny – jedwabne bluzki, wełniane swetry, nieprzemakalną odzież sportową – bez obaw o ich zniszczenie.