Przewodnik dla kupujących

ZNAJDŹ ODPOWIEDNIĄ PRALKO-SUSZARKĘ


Cykl prania i suszenia

POWERCLEAN. DOSKONALE USUWA PLAMY, NAWET W NISKICH TEMPERATURACH*

WYSUSZ CAŁE PRANIE.* OSZCZĘDŹ DO 40% ENERGII I WODY

Nasza pierwsza na świecie pralko-suszarka z pompą ciepła wykorzystuje pionierską technologię SensiDry®.

ÖKOKombi wykorzystuje niezrównaną wiedzę na temat tkanin i dostarcza najbardziej efektywne i ekonomiczne programy. Dzięki temu oszczędzasz do 40% energii i wody w każdym cyklu w porównaniu z innymi urządzeniami.

PRALKO-SUSZARKA 9000 ABSOLUTECARE®

Pralko-suszarki 9000S AbsoluteCare to nasze najlepsze modele, które precyzyjnie piorą i suszą, nawet w niskiej temperaturze. Innowacyjna technologia pompy ciepła - na ogół dostępna tylko w zawansowanych modelach suszarek - kontroluje temperaturę i ruchy bębna, aby zapewnić równomierne efekty prania i suszenia. Za każdym razem. 

SERIA 9000 - KLUCZOWE TECHNOLOGIE

• AbsoluteCare® - pielęgnacja dostosowana do rodzaju tkaniny
• SensiDry® - suszenie ubrań w o połowę niższej temperaturze*
• SteamRefresh - neutralizacja zapachów* i odświeżanie ubrań
• PreciseLoad+ - dostosowywanie parametrów cyklu do rodzaju załadunku

SERIA 9000

 • Bęben pralki
  ikona Caredrum
  CareDrum

  Otwory w bębnie są pokrywane cienką wartswą wody podczas prania, aby zapewnić delikatną ochronę tkanin.

 • Efektywny PreciseLoad
  ikona PreciseLoad
  PreciseLoad

  Funkcja PreciseLoad automatycznie dostosowuje czas trwania cyklu oraz zużycie energii i wody do wielkości załadunku. Dzięki temu oszczędzasz wodę i energię.

 • ikona programu Nonstop
  ikona programu Nonstop
  Non-stop 3 godz./3 kg

  Progran NonStop 3 godz./3kg zapewnia doskonałe wyprane i wysuszone ubrania w zaledwie 3 godziny. Najwygoniejszy sposób na czyste ubrania, bez kompromisów.

Aplikacja My AEG Care

My AEG Care app to personalize settings and get smart tips and suggestions. Wykorzystaj aplikację My AEG Care, aby spersonalizować ustawienia, a także uzyskać dostęp do porad i sugestii.  Inteligentna i łatwa pielęgnacja tkanin przy użyciu smartfona.

*Na podstawie wewnętrznego testu, porównującego maksymalną temperaturę przepływu powietrza w przypadku modelu z pompą ciepła i tradycyjnego urządzenia. 

Obrońca klasyki

Klasyki wytrzymują próbę czasu, nie podlegając zmianom trendów i sprawiają, że zawsze wyglądasz elegancko. Tak samo jak nowa pralko-suszarka Kombi z technologią ÖKOMix.

ÖKOMix to jedyne urządzenie na rynku, które w osobnych komorach miesza z wodą detergenty i zmiękczacz, przed wprowadzeniem ich do bębna. Oznacza to, że są aktywowane, zanim dotrą do tkanin, umożliwiając najdokładniejsze praniei najbardziej równomierne suszenie. Wnikając w każde włókna, zapewniają im pełną ochronę. A wszystko to w krótszym czasie dzięki programowi ÖKOPower NonStop 4h/5kg, który myje i suszy 5kg załadunku w cztery godziny.

Czytaj więcej
 • Ikona koszuli
  TECHNOLOGIA ÖKOMix

  Wstępne mieszanie detergentu, zmiękczacza i wody, aby dotrzeć do każdego włókna.

 • Ikona motyla
  TECHNOLOGIA DualSense®

  Umożliwia bezpieczne pranie i suszenie delikatnych tkanin, w tym wełnianych, przeznaczonych jedynie do prania ręcznego. 

 • Ikona koszulki
  TECHNOLOGIA ProSense®

  Automatycznie dostosowuje czas, zużycie wody i energii do wielkości załadunku.

Biała i niebieska koszula

TROSKA O KAŻDE WŁÓKNO

Wstępne zmieszanie detergentów i zmiękczaczy skutkuje bardziej wydajnym rozprowadzaniem. Oznacza to, że detergenty docierają i pielęgnują każdą część ubrania, zapewniając dokładne wypranie każdego włókna tkaniny i doskonałą ochronę, a także – równomierne suszenie.

NAJLEPSZA OCHRONA DZIĘKI KRÓTSZYM CYKLOM

Program ÖKOPower NonStop 4h/5kg umożliwia wydajne pranie i suszenie w najkrótszym możliwym czasie. Zaprojektowany z myślą o codziennej pielęgnacji, potrafi wyprać i wysuszyć 5 kg wsad w cztery godziny, oszczędzając Twój czas, jak i energię. ÖKOPower to doskonałe rezultaty za każdym razem.

AEG EcoLine

Nasza najbardziej energooszczędna klasa – oszczędność zasobów z każdym użyciem.

Do prania wybierz najlepszą klasę energetyczną z opcji pomiędzy A, A+10% i A+20%. A nasza technologia pompy ciepła zmniejsza zużycie energii o 55%, susząc nawet delikatne rzeczy, takie jak wełna, jedwab czy puch*.

*Na podstawie wewnętrznych testów, porównujących zużycie energii przez pralko-suszarki: jedną z pompą ciepła oraz drugą, tradycyjną pralko-suszarkę kondensacyjną, w fazie osuszania przy pełnym cyklu Eco 40-60 przy maksymalnym wsadzie (6 kg zgodnie z wersją normy IEC w odniesieniu do bawełny).
**Dostępność funkcji zależy od serii, do której zalicza się produkt.

WYBIERZ PRALKO-SUSZARKĘ NAJBARDZIEJ DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB

 • 123 icon
  Czy pralko-suszarka to rozwiązanie dla mnie?

  Zidentyfikowaliśmy główne przyczyny trudności w podjęciu decyzji pomiędzy zakupem pralki a pralko-suszarki, aby pokazać dlaczego pralko-suszarka AEG to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

 • ikona innowacje
  Wybierz innowacje

  Na rynku dostępncyh jest wiele innowacyjnych funkcji. Wybraliśmy te, które najbardziej ułatwią Ci codzienną rutynę.

 • ikona serii
  Odkryj nasze urządzenia

  Pełen przydatnych informacji przewodnik po pralko-suszarkach AEG.

Trzy powody, dla których pralko-suszarka jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie

1. Jeśli od czasu do czasu korzystasz z suszarki bębnowej, zyskujesz dodatkową korzyść w postaci możliwości dokładnego wysuszenia delikatnych ubrań lub przywrócenia funkcjonalności odzieży zewnętrznej.

2. Możesz po prostu ustawić cykl i spokojnie zająć się innymi sprawami. Masz pewność, że pralko-suszarka wysuszy całe pranie. Po prostu wychodzisz z domu, a gdy wracasz, Twoje ubrania są suche.

3. To idealne rozwiązanie w przypadku niewielkich mieszkań, w których jest miejsce tylko na jedno urządzenie. 

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA BEZ KOMPROMISÓW

Pralko-suszarki AEG oferują szeroki wybór najnowocześniejszych funkcji dostępnych w pralkach i suszarkach. Między innymi szybki program 30ºC, program odświeżania za pomocą pary lub dedykowane cykle do tkanin delikatnych oraz odzieży zewnętrznej.

Nasze urządzenia są oznaczone seriami od 6000 do 9000. Im wyższy numer serii, tym więcej innowacyjnych funkcji oferuje urządzenie. Skorzystaj z przewodnika po seriach, aby szybko porównać możliwości poszczególnych modeli.

 

OSZCZĘDZAJ WODĘ I ENERGIĘ

Przedstawiamy pralko-suszarkę 9000 SensiDry z pompa ciepła. Najbardziej innowacyjna technologia suszenia teraz jest dostępna także w pralko-suszarkach. Temperatura suszenia jest prawie o połowę niższa w porównaniu do standardowych suszarek kondensacyjnych. Nawet delikatne tkaniny, takie jak jedwab i wełna, są delikatnie suszone i dłużej wyglądają jak nowe  Poza tym korzystając z urządzenia z pompą ciepła, możesz zaoszczędzić nawet do 55% energii w jednym cyklu.

Program SteamRefresh, dostępny w modelach serii 7000 lub wyższej to doskonałe rozwiązanie umożliwiające oszczędność czasu, energii i wody. Unikając niepotrzebnego prania, Twoje ubrania dłużej pozostaną w idealnym stanie. Poza tym, dzięki użyciu pary, unikniesz prasowania.

WYBIERZ INNOWACJE

 • Różowa i szara koszula na wieszaku
  ikona Sensidry
  Pralko-suszarka z pompą ciepła SensiDry®

  Nasza najbardziej zaawansowana pralko-suszarka. Dzięki pompie ciepła temparatura suszenia jest prawie o połowę niższa w porównaniu do standardowych modeli suszarek kondensacyjnych. Można w niej bezpiecznie suszyć nawet delikatne ubrania w jedwabiu lub wełny.

 • ikona cyklu 30 na tle wieszaków z różowymi koszulami
  ikona programu Quick 30
  Cykl Quick 30ºC

  PowerClean to cykl prania i suszenia przeznaczony do codziennego użytku, który gwarantuje delikatnie pranie mieszanego załadunku ( do 5 kg) w 30ºC w zaledwie 59 minut. Ten program pozwala oszczędzać energię, a jednocześnie zapewnia optymalne efekty usuwania zabrudzeń.

 • mężczyzna w pomarańczowym swetrze
  ikona wełny
  Pierz i susz nawet najdelikatniejsze tkaniny

  Wyjątkowa, codzienna pielęgnacja to standard dla pralko-suszarek AEG. Wszystkie dostępne programy mogą być stosowane nawet w przypadku najdelikatniejszych tkanin.

 • Fruwające ubrania
  ikona Mixload
  Specjalny program do mieszanych załadunków

  Technologia SpecialCare Wash-to-Dry umożliwia delikatne prania i suszenie  wszystkich rodzajów tkanin. Masz pewność, że urządzenie odpowiednio zadba o wszystkie Twoje ubrania, zarówno wodoodporną odzież zewnętrzną, jak i delikatne jewabne sukienki lun wełniane swetry.

 • Para vs. brak pary - biała koszula
  ikona Steam refresh
  Zamiast cyklu prania, skorzystaj z odświeżania za pomocą pary

  Czasem nie trzeb prac ubrań. Wybierz pralko-suszarkę AEG z 30-minutowym programem odświeżania parowego, aby zaoszczędzić do 96% energii*.  Poza tym ubrania dłużej będą wyglądały jak nowe.

 • Pralko-suszarka z Autodose
  ikona Autodose
  funkcja AutoDose

  Wybierz ręczne lub automatyczne dozowanie detergentu oraz środka zmiękczającego za pomocą szuflady AutoDose. Pralka wykrywa wagę załadunku, aby wybraćć optymalny cykl prania, a następnie dodaje niezbędną ilość detergentu i środka zmiękczającego. Dobre rozwiązania zarówno dla Twoich ubrań, jak i środowiska.*