Przewodnik dla kupujących

ZNAJDŹ ODPOWIEDNIĄ PRALKO-SUSZARKĘ

ENERGOOSZCZĘDNA PRALKO-SUSZARKA

Wszystkie pralko-suszarki AEG zostały zaprojektowane tak, aby znacznie zmniejszyć zużycie energii oraz wody podczas prania i pielęgnacji, zgodnie z najwyższymi standardami. Niektóre technologie mogą przyczynić się do lepszej efektywności energetycznj, np. silnik inwerterowy, technologia ProSense lub technologia pompy ciepła SensiDry.

WYMIARY

Gdy masz ograniczoną przestrzeń, warto rozważyć wybór urządzenia „dwa w jednym”. Pralko-suszarki AEG to wygoda i funkcjonalność dwóch różnych urządzeń, bez konieczności poświęcania miejsca. Możesz wybierać wśród dwóch rodzajów urządzeń – wolnostojących oraz do zabudowy, które można idealnie dopasować do pozostałych mebli.

POJEMNOŚĆ

Pralko-suszarki mają dwie pojemności. Wydajność suszenia jest nieco mniejsza niż wydajność prania, ponieważ suszenie ubrań wymaga więcej miejsca na cyrkulację powietrza. Jakie czynniki należy wziąć pod uwagę podczas wyboru odpowiedniej pojemności urządzenia?

Wielkość gospodarstwa domowego: im więcej osób, tym większy będzie załadunek.

Częstotliwość prania: ile razy w tygodniu robisz pranie?

Rodzaj i rozmiar rzeczy do prania: pościel, kołdry i zasłony będą wymagały większego bębna.

Wszystkie pralko-suszarki AEG wyposażono w technologię ProSense. ProSense, dzięki zaawansowanym czujnikom wilgotności i temperatury, dostosowuje zużycie energii do wielkości wsadu. Oszczędza to czas i pieniądze oraz zapewnia ochronę odzieży.

Inteligentne pralko-suszarki

Dzięki aplikacji My AEG Care łatwo podłączysz swoje urządzenia do telefonu, zyskując inteligentniejszy i szybszy sposób dbania o pranie. Włącz aplikację, wybierz temperaturę, rodzaj tkaniny i kolor, a aplikacja zajmie się resztą.

Sprawdź

Programy 2w1

Używaj programów 2w1, dzięki którym łatwo poradzisz sobie z codziennym praniem. Teraz uzyskanie suchych ubrań gotowych do założenia to kwestia nie możliwości, a Twojego wyboru! 

Programy

Nie istnieje coś takiego, jak jedno idealne rozwiązanie dla wszystkich. Różni ludzie – i różne tkaniny – mają różne potrzeby. Dlatego nasze pralko-suszarki oferują szereg programów:

 • Wełna
  Wełna

  Bezpieczne pranie i suszenie delikatnych tkanin z wełny.

 • Biała koszula
  Para

  Zredukuje zagniecenia z ubrań lub odświeży i usunie nieprzyjemne zapachy.

 • Stos ubrań
  Antyalergiczny

  Opracowany specjalnie z myślą o alergikach.

 • Kurtka
  Odzież outdoorowa

  Program outdoorowy DualSense® Technology chroni tkaniny i pozwala zachować ich strukturę. Specjalny cykl suszenia przywraca wodoodporność.

Certyfikaty

Certyfikat Woolmark oznacza, że wszystkie nasze pralko-suszarki AEG są wystarczająco łagodne dla wełny i tkanin delikatnych – zarówno w cyklu prania, jak i suszenia.

Strażnik Twojej szafy

To pralko-suszarka, na którą czekaliście. Pierwsza na świecie. Jedyne naprawdę usprawnione rozwiązanie dla Twojej odzieży. Pionierska ÖKOKombi z pierwszą na rynku technologią SensiDry®, która jest w stanie wysuszyć wszystko, co pierzesz za jednym podejściem!

Najbardziej zaawansowany system firmy AEG dostosowuje program do różnych tkanin - jedwabiu, tkanin delikatnych, wełny lub odzieży outdoorowej - i wykorzystuje zaawansowaną technologię pompy ciepła do niskich temperatur i kontrolowanych ruchów bębna. Dzięki temu masz pewność, że wszystko, co posiadasz, jest dokładnie i równomiernie wyprane i wysuszone. Teraz wiesz, że Twoja odzież zachowa swój kształt i stan na długie lata. AEG to strażnik Twojej garderoby.

Czytaj więcej
 • Ikona termometru
  Technologia SensiDry®

  Delikatne i energooszczędne suszenie w niższych temperaturach.

 • Ikona motyla
  Technologia DualSense®

  Umożliwia bezpieczne pranie i suszenie delikatnych tkanin, w tym wełnianych, przeznaczonych jedynie do prania ręcznego. 

 • Ikona koszuli
  Technologia ProSense®

  Automatycznie dostosowuje czas trwania cyklu, zużycie wody i energii do wielkości załadunku.

TECHNOLOGIA SENSIDRY®

Zmniejsza temperaturę suszenia prawie o połowę, ograniczając uszkodzenia i zużycie oraz zachowując teksturę tkanin.

OSZCZĘDZAJ DO 40% WIĘCEJ ENERGII I WODY

Nasza pierwsza na świecie pralko-suszarka z pompą ciepła wykorzystuje pionierską technologię SensiDry®.

ÖKOKombi wykorzystuje niezrównaną wiedzę na temat tkanin i dostarcza najbardziej efektywne i ekonomiczne programy. Dzięki temu oszczędzasz do 40% energii i wody w każdym cyklu w porównaniu z innymi urządzeniami.

Pralko-suszarka na podstawce

SUSZ WSZYSTKO ZA JEDNYM PODEJŚCIEM!

Załaduj urządzenie rano i opróżnij  po pracy - Twój najlepszy strój będzie czysty, suchy i gotowy na wieczorne wyjście. Odpowiednio dobrana temperatura i ruchy bębna sprawiają, że wszystko, od delikatnych tkanin po odzież wierzchnią, możesz wyprać i wysuszyć w tym samym czasie. Każda pralko-suszarka jest wyposażona w przycisk trybu prania i suszenia dla programów non-stop, co pozwala na pranie i suszenie ubrań za jednym razem  - bez konieczności wybierania i bez kompromisów!

OD WŁĄCZENIA PRALKI DO ZAŁOŻENIA UBRAŃ W TRZY GODZINY

Z programem NonStop 3h/3kg pranie i suszenie wsadów do 3kg zajmuje tylko trzy godziny. Oznacza to, że już po trzech godzinach założysz swoją ulubioną koszulę – wypraną i wysuszoną. NonStop to najwygodniejszy sposób pielęgnacji ubrań.

Obrońca klasyki

Klasyki wytrzymują próbę czasu, nie podlegając zmianom trendów i sprawiają, że zawsze wyglądasz elegancko. Tak samo jak nowa pralko-suszarka Kombi z technologią ÖKOMix.

ÖKOMix to jedyne urządzenie na rynku, które w osobnych komorach miesza z wodą detergenty i zmiękczacz, przed wprowadzeniem ich do bębna. Oznacza to, że są aktywowane, zanim dotrą do tkanin, umożliwiając najdokładniejsze praniei najbardziej równomierne suszenie. Wnikając w każde włókna, zapewniają im pełną ochronę. A wszystko to w krótszym czasie dzięki programowi ÖKOPower NonStop 4h/5kg, który myje i suszy 5kg załadunku w cztery godziny.

Czytaj więcej
 • Ikona koszuli
  TECHNOLOGIA ÖKOMix

  Wstępne mieszanie detergentu, zmiękczacza i wody, aby dotrzeć do każdego włókna.

 • Ikona motyla
  TECHNOLOGIA DualSense®

  Umożliwia bezpieczne pranie i suszenie delikatnych tkanin, w tym wełnianych, przeznaczonych jedynie do prania ręcznego. 

 • Ikona koszulki
  TECHNOLOGIA ProSense®

  Automatycznie dostosowuje czas, zużycie wody i energii do wielkości załadunku.

Biał i niebieska koszula

TROSKA O KAŻDE WŁÓKNO

Wstępne zmieszanie detergentów i zmiękczaczy skutkuje bardziej wydajnym rozprowadzaniem. Oznacza to, że detergenty docierają i pielęgnują każdą część ubrania, zapewniając dokładne wypranie każdego włókna tkaniny i doskonałą ochronę, a także – równomierne suszenie.

NAJLEPSZA OCHRONA DZIĘKI KRÓTSZYM CYKLOM

Program ÖKOPower NonStop 4h/5kg umożliwia wydajne pranie i suszenie w najkrótszym możliwym czasie. Zaprojektowany z myślą o codziennej pielęgnacji, potrafi wyprać i wysuszyć 5 kg wsad w cztery godziny, oszczędzając Twój czas, jak i energię. ÖKOPower to doskonałe rezultaty za każdym razem.