Odkryj

Pralko-suszarki

Podwójna wydajność przy połowie zajmowanego miejsca

Pralko-suszarki AEG wykorzystują technologię DualSense do zaoferowania użytkownikowi najlepszego prania i suszenia w jednym wygodnym pakiecie. Zatem można zapomnieć o ręcznym praniu i suszeniu na powietrzu, gdyż jest możliwość prania i suszenia gładkich i delikatnych tkanin oraz ubrań wełnianych przeznaczonych tylko do prania ręcznego. Jest to ta sama technologia, która sprawia, że nasze oddzielne urządzenia są tak skuteczne. Teraz mieści się ona w jednym urządzeniu.

Panel wyświetlacza urządzenia ÖKOKombi Plus

Wyprane, wysuszone i zadbane

Nigdy dotąd pranie i suszenie odzieży nie wymagało tak mało wysiłku. Dzięki pralko-suszarce ÖKOKombi Plus wszystko sprowadza się do włączenia jednego programu. Wystarczy dotknięcie przycisku, aby za jednym razem wyprać i wysuszyć do 6 kg prania (ok. 24 koszule). Ponadto nasza technologia pompy ciepła nie tylko umożliwia pranie i suszenie odzieży, ale także pozwala o nią lepiej zadbać dzięki niższej i bezpieczniejszej temperaturze.

Ilustracja z gniazdkiem elektrycznym pokazująca, ile energii można zaoszczędzić dzięki pralko-suszarce AEG

Maksymalna wydajność, minimalne zużycie energii

Pralko-suszarki AEG na wiele sposobów oszczędzają energię. Nasze modele wyposażone w pompę ciepła są do 40% bardziej wydajne dzięki suszeniu opartemu wyłącznie na obiegu powietrza. Inne pralko-suszarki w fazie suszenia wykorzystują wodę do skraplania wilgoci pochodzącej z suszonych ubrań. Natomiast technologia OptiSense dba o odzież, dostosowując czas prania i suszenia do wielkości wsadu. Eliminuje to problem zbyt długiego prania, przesuszenia lub nadmiernego zużycia energii.

Firma AEG daje użytkownikom pewność bezpiecznego prania wełny w pralko-suszarce

Peter Ackroyd

Doradca strategiczny w Woolmark Company

Certyfikat Woolmark

Pralko-suszarki firmy AEG umożliwiają bezpieczne pranie i suszenie nawet najdelikatniejszych wełnianych rzeczy.

Panel sterowania pralko-suszarki AEG ÖKOKombi Plus

Bezpieczeństwo prania i suszenia

Nasze pralko-suszarki są pierwszymi urządzeniami na rynku, które umożliwiają bezpieczne pranie i suszenie wełny przeznaczonej tylko do prania ręcznego. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Organizacja Woolmark – wiodący światowy autorytet w dziedzinie pielęgnacji wełny – potwierdziła to, przyznając im certyfikat Blue Care. Można zatem bez obaw prać i suszyć w nich najdelikatniejsze wełniane rzeczy.

Dbałość o każde pranie

Zachowaj żywe kolory i miękkość tkanin, jednocześnie obniżając rachunki za energię. Dzięki technologii OptiSense Twoje rzeczy nigdy nie będą prane zbyt krótko ani zbyt długo. Wykrywa ona automatycznie wielkość ładunku i dobiera optymalne parametry prania i suszenia. Aby ograniczać zużycie energii i chronić ubrania, cykl kończy się, gdy tylko pranie jest gotowe. Dzięki temu rzeczy będą wyglądać doskonale, a Ty zaoszczędzisz pieniądze.

Odświeżanie, odnawianie, rewitalizacja

W profesjonalnych pralniach wykorzystuje się parę, której działanie sprawia, że używane rzeczy znów wyglądają jak nowe. Teraz możesz korzystać z tej samej technologii we własnym domu. W ciągu zaledwie 30 minut program parowy w naszych pralko-suszarkach odświeża włókna tkanin i usuwa z nich nieprzyjemne zapachy. Jednocześnie ogranicza także konieczność prasowania. Dzięki temu Twoja ulubiona bluzka lub sukienka może odzyskać świeżość bez potrzeby prania.

Silnik inwerterowy AEG

1 silnik, 10 lat pracy

W celu zapewnienia wieloletniej niezawodności testujemy każdą z naszych pralko-suszarek podczas wielu godzin nieprzerwanej pracy. Oprócz tego, że nasz silnik inwerterowy jest cichy i energooszczędny, jest także jednym z najbardziej wytrzymałych – z 10-letnią gwarancją. Nie ma w nim szczotek jak w zwykłych silnikach, co przyczynia się do zmniejszenia hałasu, zużycia i drgań. Dlatego Twoja pralko-suszarka będzie przez wiele lat cieszyć Cię niezawodnym i cichym działaniem.