WYBIERZ KATEGORIĘ

lub dowiedz się więcej o piekarnikach z naszego przewodnika

Nasze najbardziej wydajne pod względem energetycznym piekarniki

Piekarniki ECOLINE to nasze najbardziej energooszczędne modele. Wszystkie modele wyposażono w programy parowe, które pozwalają piec i gotować w niskich temperaturach i oszczędzają energię nawet do 20%*. Zawierają funkcję czyszczenia parowego, która zużywa do 95%** mniej energii w porównaniu z czyszczeniem pirolitycznym.

Odkryj piekarniki EcoLine

Więcej smaku i wartości odżywczych. Mniejsze zużycie energii.

Piekarniki parowe AEG mają najlepszą w swojej klasie wydajność energetyczną A++, możesz więc oszczędzać energię, przyrządzając pyszne dania. Przyrządzaj potrawy używając pary dzięki czemi oszczędzisz do 20%* więcej energii i zachowujasz do 90%*** witamin.

 • Potrawa wyjmowana z piekarnika parowego
  Zwiększ swoje możliwości kulinarne

  Naucz się nowych technik i eksperymentuj ze składnikami. Piekarniki AEG oferują szeroki wybór funkcji takich jak: mikrofale, gotowanie na parze czy SousVide. Twoje dania mogą być jeszcze lepsze i zawierać więcej składników odżywczych.

 • Regulacja ustawień na panelu sterowania
  Intuicyjny asystent

  Funkcja Steamify® wyręczy Cię w sterowaniu ustawieniami piekarnika parowego. Wystarczy tylko określić temperaturę w jakiej przewidziane jest pieczenie. Piekarnik automatycznie dobierze optymalną ilość pary oraz dostosuje pozostałe parametry pracy, aby uzyskać pożądany rezultat.

 • Potrawa umieszczona w piekarniku
  Para – najlepiej strzeżona tajemnica

  Połączenie gorącego powietrza i wilgoci uwalnia bogatsze smaki, a potrawy są bardziej chrupiące z wierzchu i soczyste w środku. Warzywa zachowują więcej witamin, minerałów oraz składników odżywczych!

Przedstawiamy gotowanie na parze

Z naszymi piekarnikami masz pewność, że zawsze osiągniesz najlepsze możliwe rezultaty. Dzięki parze możesz zrelaksować się i pozwolić, by piekarnik wykonał całą pracę.

Nasz najbardziej zaawansowany produkt

9000 SteamPro

Piekarnik SteamPro Steamify® pozwoli uzyskać profesjonalne efekty pieczenia. Może nawet wykorzystać technikę SousVide. Aby przyrządzić potrawę jak w restauracji, wystarczy wybrać temperaturę, a Steamify® dobierze ustawienia systemu wytwarzania pary.

Nasz najpopularniejszy produkt

7000 SteamCrisp®

Czas odkryć moc pary z piekarnikiem SteamCrisp®. Piekarnik zwiększa wilgotność w procesie gotowania, dzięki czemu jedzenie zostaje przyrządzone w niższej temperaturze i nie wysycha.

Co nowego?

CamCook® with CookView Camera

5

5(5)

BPK949330T

Technologia CamCook® działa poprzez kamerę CookView®. Technologia rozpoznaje Twoje ulubione potrawy, a dla ułatwienia zapisuje je w preferowanych ustawieniach gotowania, co zapewnia niezawodne rezultaty.

Przegląd funkcji

Piekarniki parowe

Gotuj z pełną mocą parowania i przyrządzaj dania w domu jak profesjonalista z dodatkiem metody SousVide.
 • Chleb i ciasta
 • Mięso i drób
 • Owoce, warzywa i ryby
 • SousVide
Piecz, wypiekaj, duś, grilluj i gotuj na parze dzięki zaawansowanym programom parowania w piekarniku.
 • Chleb i ciasta
 • Mięso i drób
 • Owoce, warzywa i ryby
Programy pary do wypiekania i pieczenia wzmacniają smak i tekstury posiłków, sprawiając, że są zdrowsze.
 • Chleb i ciasta
 • Mięso i drób
Dodatkowe ustawienia pary, które nadadzą wszystkim Twoim chlebom i innym wypiekom równomierną, złotą i chrupiącą skórkę.
 • Chleb i ciasta

Dowiedz się więcej o piekarnikach

Grilluj, wypiekaj i piecz w naszych wielofunkcyjnych piekarnikach Albo pójdź o krok dalej i gotuj na parze w piekarniku parowym, który sprawi, że Twoje potrawy będą soczyste w środku i chrupkie na zewnątrz. Znajdź odpowiedni piekarnik, który spełni Twoje potrzeby w naszym przewodniku dla kupujących!