Odkryj

Okapy kuchenne

Stwórz idealny nastrój w kuchni

Stwórz idealną atmosferę

Przyprawianie. Smak. Finezja. Aromat. Gotowanie może sprawiać wiele przyjemności. Zapewnij sobie idealną atmosferę w kuchni, wybierając urządzenie SilentTech – sposób na cichsze gotowanie. Oświetlenie LED zapewni Ci doskonałą widoczność powierzchni gotowania, a funkcja Breeze dyskretnie oczyści powietrze dla zapewnienia przyjemniejszej atmosfery.

Świeższe powietrze w kuchni, bez angażowania rąk

Gdy w skupieniu będziesz tworzyć kulinarne arcydzieła, nasz okap samoczynnie, w intuicyjny sposób zadba o świeże powietrze w kuchni. Funkcja Hob2Hood automatycznie rozpozna intensywność gotowania, by automatycznie dostosować do niej siłę wyciągu. Dzięki mocnemu silnikowi para i niepożądane zapachy znikną równie szybko, jak się pojawiły.

Naczynie z gotującymi się owocami morza

Skuteczność działania, na której możesz polegać

Ciesz się czystym, świeżym powietrzem po zakończeniu gotowania, wybierając jeden z naszych wydajnych okapów. Skuteczna filtracja zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń na mechanizmie (co ułatwia jego czyszczenie) i eliminuje niepożądane zapachy. Detale zmieniają wszystko – każdego dnia.

Łosoś gotujący się na płycie indukcyjnej, podczas gdy nadmiar pary jest usuwany przez okap
Największy wybór

Szeroki wybór urządzeń pozwoli Ci łatwo znaleźć idealne połączenie płyty grzejnej i okapu Hob2Hood.

Stylowy okap kuchenny firmy AEG

Twoja kuchnia, Twój styl

Wybierz technologię automatycznego sterowania okapem Hob2Hood dostosowaną do ulubionego stylu. Firma AEG oferuje największy wybór tego typu urządzeń na rynku. Największy wybór współpracujących ze sobą okapów i płyt grzejnych pozwoli Ci znaleźć idealne połączenie stylu i funkcjonalności, które będzie pasować do Twojej kuchni. Także pod względem skuteczności działania.

Filtry do okapów kuchennych AEG

Więcej o filtrach okapów kuchennych

Aby zapewnić zawsze świeże powietrze w kuchni, odpowiednio dbaj o filtry w okapie kuchennym. Filtry przeciwtłuszczowe zatrzymują cząstki zanieczyszczeń, aby zapewnić czyste powietrze i powierzchnie w kuchni. Natomiast filtry węglowe wyłapują i pochłaniają zapachy. Niektóre okapy są wyposażone w stałe filtry, które można czyścić i używać ponownie, natomiast w innych stosuje się filtry jednorazowego użytku. Niezależnie od rodzaju wybranego okapu pamiętaj o regularnym czyszczeniu i wymianie filtrów.