Chroń jakość żywności, swoje zdrowie i planetę.

Nasze lodówki zostały opracowane z myślą o ochronie jakości żywności dzięki zaawansowanej kontroli temperatury i wilgotności oraz komorom dedykowanym poszczególnym rodzajom produktów. Dzięki temu możesz zachować składniki odżywcze, a także zminimalizować marnowanie żywności, wpływając pozytywnie na środowisko.

  • Ekologiczne rozwiązania​

    Minimalizujmy nasz wpływ wywierany na środowisko, zmniejszając emisje CO2 nawet o 20% w porównaniu do poprzednich modeli, zwiększając świadome wykorzystanie materiałów z recyklingu oraz produkując chłodziarki w fabryce bez wysypiska śmieci. Learn More

  • Podnosimy poprzeczkę w dziedzinie wydajności

    Najlepsza jakość i wydajność dzięki nawet o 45% większej przestrzeni z MaxiSpace, ciche produkty, wydajność energetyczna poprzez zaawansowaną technologię chłodzenia równoległego oraz najszybsza instalacja na rynku.​ Learn More

Najpopularniejszy produkt

6000 TwinTech® No Frost

Poziom wilgotności w lodówce 600 TwinTech® No Frost jest idealny. Technologia No Frost zapobiega gromadzeniu się szronu w zamrażarce, dzięki czemu nie trzeba nigdy jej rozmrażać.

Chroń jakość żywności dzięki naszemu asortymentowi zintegrowanych lodówek

Żywność jest o 60% bardziej soczysta dzięki inteligentneh technologii No Frost z podwójnym systemem chłodzenia.
  • Odpowiednia wilgotność
  • Stabilna temperatura
Produkty zachowują jakość dzięki reaktywnym czujnikom zimna, które utrzymują właściwą temperaturę. O 20% mniej zmarnowanej żywności.
  • Stabilna temperatura