Chroń jakość żywności i zmniejszaj ilość odpadów

Lodówki AEG pomagają zachowywać składniki odżywcze i aż do 95% witamin. Zapobiegając nagłym zmianom temperatury, przechowujemy żywność dłużej, opóźniając jej psucie i pomagamy ograniczyć odpady spożywcze o 20%.

Odkryj lodówki do zabudowy EcoLine

Chroń jakość żywności, swoje zdrowie i planetę.

Nasze lodówki zostały opracowane z myślą o ochronie jakości żywności dzięki zaawansowanej kontroli temperatury i wilgotności oraz komorom dedykowanym poszczególnym rodzajom produktów. Dzięki temu możesz zachować składniki odżywcze, a także zminimalizować marnowanie żywności, wpływając pozytywnie na środowisko.

 • Ekologiczne rozwiązania​

  Minimalizujmy nasz wpływ wywierany na środowisko, zmniejszając emisje CO2 nawet o 20% w porównaniu do poprzednich modeli, zwiększając świadome wykorzystanie materiałów z recyklingu oraz produkując chłodziarki w fabryce bez wysypiska śmieci.

  We are AEG. We exist to redefine what you expect out of your household appliances, which is why we want to challenge the boundaries of everyday life. Since our start in Berlin in 1887, we’ve never settled for good enough. We believe in responsible innovations that stand out today and help build a better tomorrow.

  *Wpływ CO2 z materiałów, procesu i użytkowania. Zużycie energii w porównaniu z podstawową klasą energetyczną F według oceny Universita’ Politecnica delle Marche.

 • Kobieta stojąca obok otwartej lodówki AEG
  Zaprojektowane na lata

  Naszym celem jest przedefiniowanie Twoich oczekiwań wobec sprzętu AGD. Dlatego chcemy przekraczać granice codzienności. Od momentu naszego powstania w Berlinie w 1887 roku nigdy nie zadowalaliśmy się tym, co dobre. Wierzymy w odpowiedzialne innowacje, które wyróżniają się dzisiaj i pomagają budować lepsze jutro.

 • Otwarta lodówka AEG
  Podnosimy poprzeczkę w dziedzinie wydajności

  Najlepsza jakość i wydajność dzięki nawet o 45%* większej przestrzeni z MaxiSpace, ciche produkty, wydajność energetyczna poprzez zaawansowaną technologię chłodzenia równoległego oraz najszybsza instalacja na rynku.​

  *W porównaniu do lodówek o standardowych wymiarach.

Najpopularniejszy produkt

6000 TwinTech® No Frost

Poziom wilgotności w lodówce 600 TwinTech® No Frost jest idealny. Technologia No Frost zapobiega gromadzeniu się szronu w zamrażarce, dzięki czemu nie trzeba nigdy jej rozmrażać.

Chroń jakość żywności dzięki naszemu asortymentowi zintegrowanych lodówek

Żywność jest o 60% bardziej soczysta dzięki inteligentneh technologii No Frost z podwójnym systemem chłodzenia.
 • Odpowiednia wilgotność
 • Stabilna temperatura
Produkty zachowują jakość dzięki reaktywnym czujnikom zimna, które utrzymują właściwą temperaturę. O 20% mniej zmarnowanej żywności.
 • Stabilna temperatura