Witamy w inteligentnym domu AEG

Połączone urządzenia AEG polepszają doznania i komfort. Efekt to świeżość, czystość i smak przy mniejszym wysiłku. Odkryj połączone urządzenia i usługi dla inteligentnego domu.

Inteligentny dom

Połączone urządzenia polepszają doznania i komfort. Efekt to świeżość, czystość i smak przy mniejszym wysiłku. Electrolux współpracuje m.in. z Google i Amazon, aby zapewnić bezproblemowe połączenie. Odkryj połączone urządzenia dla inteligentnego domu.

Obejrzyj film >

Kategorie

Kuchnia

Wykorzystaj w pełni swoje urządzenia łącząc je z aplikacją AEG . Dzięki aplikacji możesz korzystać z funkcji zdalnego sterowania piekarnikami i płytą grzejną, zmywarkami do naczyń oraz lodówkami i zamrażarkami. 

Pralnictwo

Doświadcz spersonalizowanej pielęgnacji. Połącz urządzenia pralnicze z aplikacją AEG i korzystaj z wiedzy AEG z dowolnego miejsca. Ustawiaj zdalnie odpowiednio dobrane programy, korzystaj z zaleceń dotyczących pielęgnacji różnych ubrań i otrzymuj powiadomienia o zakończeniu prania. Indywidualnie dostosowana pielęgnacja odzieży jest na wyciągnięcie ręki.


Aplikacja AEG Kitchen na telefonie

Inteligentne rozwiązania do Twojej kuchni

Wykorzystaj w pełni swoje urządzenia łącząc je z aplikacją AEG. Dzięki aplikacji możesz korzystać z funkcji zdalnego sterowania piekarnikiem i płytą grzejną, zmywarkami do naczyń oraz lodówkami i zamrażarkami. Poznaj Asystenta Google i aplikacje innych partnerów, aby uzyskać osobistą pomoc. To wszystko jest dostępne w aplikacji AEG i czeka na połączenie.

Pobierz App Store ›
Pobierz Google Play ›

Piekarniki z funkcją Connectivity

Aplikacja AEG dla piekarników

Ciesz się gotowaniem jeszcze bardziej dzięki aplikacji AEGKitchen. Teraz możesz sterować piekarnikiem zdalnie lub za pomocą głosu, a także za pomocą CamCook® i programów Gotowanie wspomagane – nie musisz nawet zapamiętywać temperatury gotowania, aby uzyskać doskonałe efekty.

Płyty grzewcze z funkcją Connectivity

Aplikacja AEG dla płyt grzewczych

Wykorzystaj w pełni swoją płytę grzewczą, łącząc się z aplikacją AEG. Steruj okapem, otrzymuj powiadomienia, gdy nadejdzie czas wymiany filtra, i uzyskuj wskazówki dotyczące oszczędzania energii za pośrednictwem aplikacji. Pobierz teraz i zacznij gotować.

Zmywarki z funkcją Connectivity

Aplikacja AEG dla zmywarek

Połączenie zmywarki z aplikacją umożliwia inteligentne i ekologiczne zmywanie naczyń. Otrzymuj wskazówki dotyczące konserwacji i wyboru odpowiedniego programu na podstawie wsadu, czasu i poziomu zabrudzenia. I znajdź właściwy czas na uruchomienie urządzenia, by zmniejszyć koszty energii.

Lodówki i zamrażarki z funkcją Connectivity

Aplikacja AEG  dla lodówek i zamrażarek

Steruj zdalnie temperaturą swojej lodówki i zamrażarki oraz otrzymuj wskazówki dotyczące pielęgnacji urządzenia. Aplikacja wysyła również przydatne powiadomienia o wszelkich niezbędnych czynnościach konserwacyjnych lub o pozostawieniu otwartych drzwi, gwarantując, że Twoje jedzenie nie zepsuje się.

Urządzenia połączone

Kontrola głosowa

Steruj urządzeniami AEG za pomocą głosu z Google Assistant.

Pobierz aplikację AEG

* Google, Google Home oraz Nest Audio są znakami towarowymi Google LLC. Nest Audio wymaga Wi-Fi, gniazdka elektrycznego w pobliżu, konta Google i kompatybilnego uzrądzenia przenośnego. Mininmalne wymagania OS są dostępne tutaj: g.co/home/req.

Wyższy poziom dbałości o pranie na wyciągnięcie ręki

Połącz swoje urządzenia z aplikacją My AEG, aby bez wysiłku osiągać lepsze efekty prania. Personalizuj ustawienia, ustawiaj zdalnie dostosowane programy i wysyłaj instrukcje do swojego urządzenia, aby dostosować je do Twoich potrzeb i nawyków. Wszystko za pośrednictwem smartfona.

Pobierz App Store ›

Pobierz Google Play ›

PRANIE DOSTOSOWANE DO CIEBIE

SMART ADVISOR

Smart Advisor zapewnia pomocne sugestie dotyczące Twojego prania. Urządzenie uczy się Twoich zwyczajów i wysyla porady, dzięki którym efekty prania będą jeszcze lepsze. 

Łatwy wybór

PERSONALIZACJA

Innowacyjna funkcja personalizacji pozwala na skonfigurowanie trzech preferencyjnych programów na panelu sterowania. Możesz wybrać spośród szerokiego zakresu wyspecjalizowanyh cykli lub łatwo dostosować jeden z nich do Twoich potrzeb. Wszystko za pomocą smartfona.

ŁATWE PRANIE I SUSZENIE

SYNCDRY

Po prostu wybierz program prania, a SyncDry automatycznie dopasuje odpowiedni program suszenia i czas dla obu urządzeń. Gdy pranie się skończy, po prostu przełóż ubrania do suszarki.

Sterowanie głosowe dla Twojego urządzenia

STEROWANIE GŁOSEM

Bezproblemowe pranie za pomocą kilku słów. Z aplikacją AEG i Google, możesz sterować sowim urządzeniem za pomocą głosu. Chcesz rozpoczać, zatrzymać lub zakończyć prania,  a może zmienić temperaturę? Po prostu powiedz "OK Google”.

Urządzenia połączone

Program ÖKOPower zapewnia optymalny cykl codziennego prania mieszanych załadunków.
System filtracji z wymiennikiem jonowym optymalizuje twardość wody podawanej do bębna, aby zapewnić maksymalną skuteczność działania detergentów i płynów zmiękczających do tkanin – również w niższych temperaturach.

POBIERZ APLIKACJĘ AEG CARE

*Google, Google Home i Nest Audio są znakami towarowymi Google LLC. Nest Audio wymaga Wi-Fi, gniazdka elektrycznego, konta Google i kompatybilnego urządzenie przenośnego. Minimalne wymagania OS są dostępne na g.co/home/req