AEG EcoLine

Nasze najbardziej energooszczędne produkty – szanujemy środowisko, jednocześnie zapewniając wyjątkową skuteczność.

85%

Ocena cyklu życia produktu oraz nasze wnioski oparte na badaniach naukowych wskazują, że urządzenia mają największy wpływ na klimat w trakcie ich użytkowania.

W ciągu okresu eksploatacji urządzenia ok. 85%* jego działań, które wpływają na środowisko, ma miejsce w domu.

To dlatego tworzymy innowacyjne produkty, które mają mieć mniejszy wpływ na środowisko, jednocześnie być skuteczne bez poświęcania jakości. Produkty EcoLine pomagają Ci podejmować najlepsze decyzje za każdym razem, gdy z nich korzystasz.

*Źródło: Środowiskowa ocena cyklu życia (LCA), globalny dokument referencyjny Electrolux Group. Dane dostępne na życzenie.

Czytaj więcej

Zasady selekcji produktów EcoLine

Niski wpływ jaki wywierają na środowisko przez cały okres użytkowania

Funkcje, które opracowano z myślą o wysokiej skuteczności

Funkcje, które opracowano z myślą o skuteczności bez wysiłku.

SPRAWDZAJ KLASĘ ENERGETYCZNĄ

Poniżej znajdują się symbole/klasy energetyczne, które znajdziesz na produktach Electrolux EcoLine. Dzięki temu określisz kluczowe korzyści i funkcje w ramach danej grupy produktów.

AEG EcoLine

Produkty EcoLine są wybierane ze względu na energooszczędność, dużą wydajność oraz niski wpływ, jaki wywierają na środowisko.

Etykieta UE

Na podstawie zużycia energii oraz na mocy europejskich przepisów prawa, produkty są klasyfikowane od najbardziej do najmniej wydajnego. 

YourEko

Niezależny system oznaczeń, który przedstawia wydajność energetyczną pod względem finansowym. Więcej informacji: www.youreko.com.

Polecane produkty

5

5(3  Opinie )

Suszarka z pompą ciepła AbsoluteCare®.