Przewodnik dla kupująych

Znajdź idealną lodówkę

Sposób na zachowanie naturalnej świeżości

Nasz system chłodzenia TwinTech daje gwarancję, że najlepsze smaki, jakie może zaoferować natura, będą przechowywane w optymalnej temperaturze. Wszystkie produkty, poczynając od jarmużu, a kończąc na ogórkach, pozostają świeże przez dłuższy czas. Liście są bardziej jędrne, jabłka bardziej chrupiące i wszystko smakuje lepiej. Pojemna szuflada oznacza również możliwość przechowywania większej ilości świeżych produktów.

W urządzeniach z systemem chłodzenia TwinTech komory chłodziarki i zamrażarki działają niezależnie od siebie w celu zapewnienia optymalnej temperatury i wilgotności do przechowywania schłodzonej i zamrożonej żywności.

Technologia TwinTech® pozwala łatwo przechowywać produkty w optymalnym stanie.

Lodówka ProFresh

Sposób na zachowanie naturalnego smaku

Chroń smak, zapominając o szronie. Przechowuj świeżą i mrożoną żywność w najlepszych warunkach, korzystając z zalet systemu TwinTech+ firmy AEG. Utrzymuje on precyzyjnie odpowiednią temperaturę i poziom wilgotności, aby w zamrażarce nie gromadził się szron, a świeża żywność nie traciła swoich walorów smakowych. Dzięki temu owoce i warzywa pozostaną chrupiące i pełne smaku. Natomiast mięso i ryby będą równie świeże jak w dniu, kiedy zostały kupione.

Lodówka, która dostosuje się do Twoich potrzeb

Dostosuj lodówkę do swoich upodobań, wykorzystując modułowy system przechowywania CustomFlex®. Schowki na drzwiach można w ciągu kilku sekund zamienić miejscami lub przesunąć, co daje pełną swobodę aranżacji wnętrza. Uchwyty do ziół. Przezroczyste pojemniki na sery. Bezpieczne półki na nabiał, sosy i przyprawy. Zorganizuj przestrzeń w lodówce tak, jak chcesz, aby uzyskać maksymalną ilość miejsca do przechowywania.

Dowiedziono, że mięso i ryby trzymane w temperaturze zbliżonej do zera stopni mogą być przechowywane do 3 dni dłużej niż w zwykłej lodówce.

Precyzja chłodzenia z myślą o jakości potraw

Jakość potraw zależy od jakości składników. Produkty, takie jak mięso i ryby, zachowują najlepiej swój smak w określonej temperaturze – zbliżonej do 0 stopni. Dlatego nasze lodówki są wyposażone w specjalną komorę „Zero stopni”, która pozwala przechowywać te produkty w optymalny sposób. Dzięki temu Twoje potrawy przyrządzone z najświeższego mięsa lub ryby będą zachwycać smakiem do ostatniego kęsa.

Dowiedz się więcej

ŻYWNOŚĆ

Co będziesz przechowywać w swojej lodówce?

Świeże owoce i warzywa — szukaj lodówek z pojemnikami na sałatki i głębokimi szufladami na duże warzywa. Jeśli masz dużo świeżej żywności, możesz potrzebować większej chłodziarki niż zamrażarki.

Mięso i ryby – model z komorą ZeroDegree dłużej zachowa świeżość mięsa i ryb.

Napoje – rozważ regulowane półki na butelki, a nawet wbudowaną chłodziarkę do wina. Niektóre lodówki w stylu amerykańskim mają na drzwiach dozownik lodu do chłodzenia napojów.

Żywność mrożona – jeśli masz tendencję do zamrażania dużej ilości żywności, rozważ lodówkę o większej pojemności.

PRZESTRZEŃ

Jaka lodówka będzie idealnie pasować do Twojej kuchni?

Dwuskrzydłowa – połączenie chłodziarki i zamrażarki o pełnej wysokości zapewniające dużą pojemność. Wybrane modele są dodatkowo wyposażone w dozownik wody i lodu.

Kombi – połączenie chłodziarki i zamrażarki umieszczonych jedna nad drugą i wyposażonych w osobne drzwi. Do wyboru są modele z zamrażarką na górze lub na dole.

Do zabudowy– urządzenia pozostają ukryte za drzwiami zabudowy kuchennej. Można wybrać lodówkę dwa w jednym lub osobne urządzenia.

Dostępne są modele o różnej wysokości, szerokości i głębokości, dlatego warto zapoznać się z całą ofertą, aby znaleźć urządzenie najlepiej dostosowane do swoich potrzeb.

Dyskretne piękno i elegancja

Praktyczne i piękne, czarne matowe modele czekają na Twoją kuchnię. Dostępne w przypadku różnych urządzeń, by każdy mógł stworzyć harmonijną kuchnię z produktami wysokiej jakości, które sprawią, że będzie prezentować się doskonale.

Dowiedz się więcej

POJEMNOŚĆ

Pojemność lodówki określa się w litrach.

Do 200 litrów – niewielkie gospodarstwa domowe

200–300 litrów – gospodarstwa domowe średniej wielkości

300-400 litrów – duże gospodarstwa domowe


Porada eksperta: pozostaw nieco wolnej przestrzeni w lodówce, aby umożliwić obieg powietrza i bardziej efektywne chłodzenie.

WYBIERZ SWOJE URZĄDZENIE

Niezależnie od tego, jakie menu planujesz, lodówka AEG pozwoli Ci dłużej zachować naturalną świeżość produktów.