AutoDose

Precyzyjne dozowanie detergentu i płynu zmiękczającego

Nigdy nie za dużo i nigdy nie za mało. Inteligenta technologia AutoDose sprawia, że zawsze dodasz odpowiednią ilość detergentu i płynu zmiękczającego do Twojego prania. Twoje ubrania dłużej będą wyglądały jak nowe.

Precyzyjne dozowanie detergentu. Efektywna pielęgnacja.

Wystarczy napełnić dozownik raz na 20 prań*

Inteligentna funkcja AutoDose automatycznie dozuje we właściwym czasie odpowiednią ilość detergentu i płynu zmiękczającego do bębna pralki. Pralka waży pranie w bębnie i dobiera odpowiednią dawkę detergentu, który po jednorazowym napełnieniu szufladki wystarcza nawet na 20 prań! Jest to nie tylko praktyczne i wygodne, ale także gwarantuje lepszą pielęgnację tkanin.


*Na podstawie średniej wielkości ładunku (zgodnie z normą JRC109033 EUR 28809 EN).

Pełna funkcjonalność dzięki 4 przegródkom

Funkcjonalna szuflada na detergenty pozwala łatwo zmienić sposób ich dozowania – zarówno w płynie, jak i w proszku – z automatycznego na ręczny. Cztery duże przegródki są łatwe w użyciu, napełnianiu i czyszczeniu.

Przegródki:
1. na podstawowy detergent do tkanin kolorowych
2. płyn zmiękczający do tkanin
3. przeznaczone do dozowania ręcznego.

Dodatkowe konfiguracje szuflady opisano w aplikacji.

Zbyt duża lub zbyt mała ilość detergentu może być szkodliwa dla tkanin, dlatego system AutoDose dozuje go dokładnie tyle, ile potrzeba. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że twoje ulubione bawełniane rzeczy będą chronione podczas każdego prania, aby dłużej wyglądały jak nowe.

3 x dłuższa odporność na rozdarcie*

Stosowanie zbyt dużych ilości detergentu powoduje z czasem uszkodzenia włókien tkanin i ich szybsze zużycie. Dzięki naszej technologii bawełniane tkaniny są chronione przed blaknięciem kolorów, zbieganiem się i szybkim starzeniem.


*Test na wytrzymałość tkanin bawełnianych poddanych działaniu siły. Bawełna prana w temperaturze 30°C. 30 prań z użyciem funkcji Electrolux AutoDose w porównaniu z 10 praniami z użyciem konkurencyjnej funkcji automatycznego dozowania.

Zachowaj biel białych tkanin

Stosowanie zbyt małych dawek detergentu powoduje stopniowe szarzenie białych tkanin wskutek niedoprania. Zaufaj naszej technologii AutoDose, która zadba o dozowanie odpowiedniej ilości detergentu i płynu zmiękczającego podczas każdego prania.

Łatwa pielęgnacja prania – dzięki aplikacji My AEG Care

Korzystaj z pełnej kontroli na wyciągnięcie palca dzięki aplikacji My Electrolux Care. Wystarczy dotknąć ekranu, aby zmienić ustawienia, zarządzać funkcją AutoDose i otrzymywać powiadomienia o konieczności uzupełnienia detergentu.

Zobacz produkty

0

0 (0 Opinie)

Zaawansowana pralka ładowana od frontu z technologią ÖKOPower, funkcją AutoDose, programami parowymi i możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji MyAEG Care, pojemność 9 kg.