mężczyzna w pomarańczowej kurtce

JAK PRAĆ KOŁDRY IKURTKI PUCHOWE

Odpowiednio dbając o odzież puchową, sprawisz, że ona zadba o twoje ciepło. Umieszczenie dodatkowo w bębnie suszarki PerfectCare kulek do suszarki zapobiegnie zbijaniu się puchu w rogach kurtki. Dzięki temu pozostanie ona przytulnie miękka i ciepła.

 • ustawianie programu suszenia
  1
  Pierz odzież puchową w niskiej temperaturze

  Odzież puchową należy prać w letniej wodzie, wybierając cykl delikatnego prania i ustawiając cykl dodatkowego płukania, aby zostały usunięte wszelkie pozostałości detergentu.

 • piłki do szuszarki
  2
  Pranie puchowych poduszek, kołder i kurtek w pralce

  Aby uzyskać najlepsze efekty suszenia, użyj programu do suszenia wełny. Jeśli twoje urządzenie nie ma takiego programu, wybierz długi cykl z ustawieniem średniej temperatury i użyj kul do suszarki, które sprawią, że ubrania zyskają lekkość, puszystość i przyjemny zapach. Nie wyjmuj ich z suszarki, dopóki nie będą w 100% suche.

 • pomarańczowa kurtka
  3
  Chroń powierzchnię materiału kurtki puchowej

  Pierz kurtki puchowe oddzielnie po uprzednim opróżnieniu ich kieszeni, zapięciu rzepów i zasunięciu zamków błyskawicznych, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni materiału.

TECHNOLOGIA 3DSCAN. PRECYZYJNE SUSZENIE.

Technologia 3DSense zapewnia doskonałą pielęgnację odzieży. Określa on poziom wilgotności w głębi tkanin, wykorzystują czujniki zdolne wykryć wilgoć w praniu na głębokości 5 cm. Podczas gdy tradycyjna suszarka wskazałaby, że kurtka jest już sucha, urządzenie z system 3DSense kontynuuje suszenie do czasu, aż nawet grube, wielowarstwowe ubrania są całkowicie suche – eliminując konieczność dosuszania na wolnym powietrzu. Dzięki temu kurtka zachowa swój atrakcyjny wygląd i będzie zapewniać do 30% lepszą izolację termiczną niż ta wysuszona na wolnym powietrzu. A wszystko dzięki delikatnemu obchodzeniu się z tkaniną.

Powiązane artykuły

 • JAK PRAĆ KOSZULE - TRZY PRAKTYCZNE PORADY
  mężczyzna z fioletowej koszuli
 • JAK PRAĆ ODZIEŻ WEŁNIANĄ
  mężczyzna w niebieskim swetrem
 • JAK PRAĆ ODZIEŻ TRENINGOWĄ
  kobieta w ubraniu sportowym