kobieta w ubraniu treningowym

JAK PRAĆ ODZIEŻ TRENINGOWĄ

Zalecamy program Sport, ponieważ jest on specjalnie przystosowany do odzieży sportowej i umożliwia jej skuteczniejsze pranie. Pamiętaj o wyborze odpowiedniego detergentu – powinien on usuwać uporczywe plamy i eliminować niepożądane zapachy.

 • polewania ubrania detergentem
  1
  Usuwanie plam z potu

  Bawełniane koszulki pochłaniają wiele wilgoci, wymagają więc specjalnego traktowania. Obróć je na lewą stronę i nanieś detergent w płynie na miejsca pod pachami. Namaczaj przez 30 minut, a następnie wypierz w najwyższej dopuszczalnej temperaturze.

 • program sport
  2
  Program Odzież sportowa

  Użyj programu Odzież sportowa zarówno w pralce, jak i w suszarce*. Jeśli urządzenie nie ma programu Odzież sportowa, bardzo podobny jest cykl Syntetyczne. W przypadku znacznego zabrudzenia trzeba tylko dodać cykl płukania. Tkaniny bawełniane i syntetyczne należy suszyć osobno, ponieważ inaczej absorbują wilgoć.

   

  *Tylko w wybranych urządzeniach

 • torba sportowa
  3
  Jak zachować świeżość torby sportowej

  Zadbaj o świeżość torby sportowej między treningami. Włóż parę chusteczek do suszarki w torbie, żeby zachować jej świeżość i przyjemny zapach między treningami. Nie zostawiaj odzieży sportowej w torbie. Wyciągnij ją jak najszybciej, nawet jeśli planujesz pranie później.

ZABDAJ O ODZIEŻ PODCZAS PRANIA

System ÖKOMix umożliwia nie tylko pranie odzieży sportowej, ale także jej pielęgnację. W przeciwieństwie do innych pralek, które mieszają wodę, detergent i płyn do płukania dopiero w bębnie, nasz wyjątkowy system łączy wszystkie składniki, zanim dotrą do odzieży, co zapewnia delikatniejsze pranie.

Powiązane artykuły

 • JAK PRAĆ DŻINS
 • ZACHOWAJ NIEPRZEMAKALNE WŁAŚCIWOŚCI ODZIEŻY OUTDOOROWEJ
  MĘŻCZYZNA W NIEBIESKIEJ KURTCE
 • JAK PRAĆ UBRANIA, ABY ZACHOWAĆ KOLORY
  kobieta w czerwonej sukience