MĘŻCZYZNA W NIEBIESKIEJ KURTCE

ZACHOWAJ NIEPRZEMAKALNOŚĆ ODZIEŻY OUTDOOROWEJ

Specjalnie zaprojektowane cykle do pielęgnacji odzieży outdoorowej w pralkach i suszarkach bębnowych Electrolux działają w zsynchronizowany sposób, by przewrócić nieprzemakalne właściwości tkanin. Dzięki temu pranie nie wymaga żadnego wysiłku, a ubrania dłużej spełniają swoją ochronną funkcję.

 • mężczyzna trzymający niebeiską kurtkę
  1
  Jak przywrócić nieprzemakalność odzieży

  Ważne jest, aby prać nieprzemakalną odzież, ponieważ z czasem pogarszają się jej właściwości. W pierwszej kolejności należy opróżnić kieszenie, zasunąć zamki błyskawiczne i zapiąć wszystkie kieszenie i klapy.

 • detergent container
  2
  Wybierz odpowiedni detergent

  Wlej detergent w płynie do właściwej przegródki (1) oraz dodatek impregnujący do przegródki na płyn zmiękczający (2), aby został pobrany do ostatniego płukania. Unikaj stosowania detergentu w proszku, płynu zmiękczającego i środka wybielającego.

 • Programy prania
  3
  Program do odzieży outdoorowej

  Wybierz program do prania odzieży outdoorowej. Jeśli pralka nie ma takiego programu, włącz w cyklu prania opcję dodatkowego płukania.

 • ubrania w suszarce
  4
  Susz w suszarce

  Następnie możesz umieścić kurtkę w suszarce i uruchomić specjalny program do suszenia odzieży outdoorowej. Połączenie dwóch czynników – odpowiedniej temperatury i czasu suszenia – spowoduje przywrócenie nieprzemakalności tkaniny.

PRZYWRÓĆ NIEPRZEMALNOŚĆ

Nasze urządzenie pozwoli przywrócić nieprzemakalność funkcyjnej odzieży outdoorowej – skuteczniej niż suszenie na wolnym powietrzu. Dostosowuje temperaturę i ruchy bębna, aby chronić specjalne właściwości tkanin poprzez poddanie ich działaniu odpowiedniej ilości ciepła.

Powiązane artykuły

 • JAK PRAĆ KOSZULE - TRZY PRAKTYCZNE PORADY
  mężczyzna z fioletowej koszuli
 • PRANIE POLARU
  kurtka polarowa
 • JAK PRAĆ KOŁDRY I KURTKI PUCHOWE
  mężczyzna w pomarańczowej kurtce