Odkryj

Kolekcja Gourmet

Naczynia z kolekcji Mastery na płycie indukcyjnej

Doskonale zaprojektowane

Poczynając od patelni, a kończąc na rondlach do smażenie sauté, masz do dyspozycji pełen wybór wysokiej klasy naczyń (można je stawiać jedno na drugim), które pozwolą Ci wykorzystać pełen potencjał każdego przepisu. Przyrządź jedwabiście gładki sos beszamelowy, używając sita stożkowego. Podaj przegrzebki idealnie usmażone na niewielkiej ilości lub bez tłuszczu na naszej najlepszej patelni z nieprzywierającą powłoką. Używając najlepszych naczyń, możesz oczekiwać najlepszych efektów.

Potrawy gotujące się w różnych naczyniach na płycie indukcyjnej AEG
Kolekcja Gourmet

Nadające się do gotowania na każdej płycie grzejnej naczynia z kolekcji Gourmet najlepiej sprawdzają się na płycie indukcyjnej.

Duży garnek z kolekcji Gourmet firmy AEG

Idealne naczynia do płyty indukcyjnej

Naczynia z kolekcji Gourmet gwarantują szybkie, równomierne nagrzewanie i trwałość. Trójwarstwowe aluminium doskonale przewodzi ciepło i rozprowadza je równomiernie w całym naczyniu. W rzeczywistości nagrzewa się 14-krotnie szybciej niż stal nierdzewna. Natomiast odporna na korozję stal nierdzewna zapewnia doskonałą trwałość. Dodatkowo naczynia te są przystosowane do umieszczania w piekarniku i mycia w zmywarce.

 • Jajka smażące się na patelni z nieprzywierającą powłoką z kolekcji Gourmet
  Zestaw patelni z nieprzywierającą powłoką z kolekcji Gourmet

  Uzyskaj doskonałe efekty smażenia bez tłuszczu lub z jego niewielką ilością. Te atestowane, nieprzywierające patelnie zapewniają szybkie i równomierne rozprowadzanie ciepła z myślą o efektywnym smażeniu.

 • Ryba smażąca się na patelni z kolekcji Gourmet
  Patelnia Gourmet

  Ta stworzona do smażenia patelnia równomiernie rozprowadza ciepło i redukuje wilgoć, aby potrawa była soczysta w środku i chrupiąca na zewnątrz.

 • Owoce duszące się w rondlu z kolekcji Gourmet
  Rondel Gourmet

  Z myślą o precyzji i wielofunkcyjności proste ścianki umożliwiają podsmażanie, mieszanie, duszenie i karmelizowanie składników w celu uzyskania najlepszego smaku potrawy.

 • Sito stożkowe z kolekcji Gourmet i pomidory
  Sito stożkowe z kolekcji Gourmet

  Sprawnie przyrządzaj supergładkie zupy, purée i przeciery, używając bardzo drobnego sita stożkowego.

 • Rondel do smażenia sauté z kolekcji Gourmet
  Rondel Gourmet do smażenia sauté

  Rondel o smażenia sauté został specjalnie zaprojektowany do błyskawicznego podsmażania pysznych, chrupiących warzyw i małych kawałków mięsa.

 • Niski rondel z kolekcji Gourmet z risotto
  Niski rondel Gourmet

  Niski rondel o pojemności 4,5 l umożliwia przyrządzanie zarówno małych jak i dużych porcji potraw – od pojedynczych porcji po risotto dla całej rodziny.

 • Brokuły gotujące się w dużym garnku z kolekcji Gourmet
  Duży garnek

  Dzięki 9-litrowej pojemności ten garnek pozwoli Ci gotować duże porcje warzyw i przyrządzać pożywne zupy i potrawki dla całej rodziny i przyjaciół.

 • Kosz do gotowania makaronu z kolekcji Gourmet
  Kosz do gotowania makaronu

  W takim koszu ugotowanie doskonałego makaronu al dente jest oczywistością. W ten sposób zabezpieczysz spaghetti, linguine lub fettucine przed uszkodzeniem w gotowaniu i łatwo odcedzisz wodę.

 • Kolekcja naczyń Gourmet
  Zobacz kolekcję