System CustomFlex®

System CustomFlex®

Lodówki ProFresh Plus z systemem CustomFlex®

Swoboda przechowywania

Świeżość na dłużej

Świeżość na dłużej

Technologia ProFresh Plus zachowuje na dłużej kolor, teksturę, smak oraz wartości odżywcze nawet najbardziej delikatnych produktów i pozwala robić zakupy raz w tygodniu. Oddzielne systemy chłodzenia. Chłodziarki ProFresh Plus zapewniają idealne warunki przechowywania bez ryzyka przesuszenia, jednocześnie gwarantując podstawową zaletę systemu bezszronowego, brak konieczności rozmrażania.

Wszechstronna wydajność

Wszechstronna wydajność

Oddzielne systemy chłodzenia oznaczają, że lodówka działa optymalnie i wydajnie. Innowacyjny system MultiAir Flow w modelach ProFresh Plus schładza wszystkie poziomy lodówki, utrzymując stabilne warunki dla dłuższego przechowywania żywności. Ponieważ w urządzeniu nie gromadzi się szron, ProFresh zawsze działa na optymalnym poziomie, a przestrzeń wewnątrz nie zmniejsza się. Możliwość dłuższego przechowywania żywności oznacza mniej zmarnowanego jedzenia.


CustomFlex
Swoboda przchowywania

Swoboda przechowywania

System CustomFlex® powstał z myślą o zapewnieniu maksymalnej swobody przechowywania produktów. Ruchome pojemniki można umieszczać na drzwiach lodówki w dowolnie wybranej przez nas konfiguracji. Ich zróżnicowana wielkość sprawia, że z łatwością uporządkujemy w nich szereg produktów o różnorodnych kształtach i wielkości. Funkcjonalne klipsy pozwalają na wygodne przechowywanie świeżych ziół, orzechów, kawałków warzyw oraz owoców. CustomFlex® daje nam nieograniczone możliwości aranżacji drzwi lodóki, zapewniając tym samym praktyczne i komfortowe przechowywanie produktów spożywczych. Znajdzie się na nich miejsce na wszystko.

 • Szuflada FreshBox
  Szuflada FreshBox

  Przedłuża świeżość mięsa i ryb nawet 2 x dłużej, dzięki o 15 % obniżonej temperaturze wnętrza.

 • Szuflada MaxiBox
  Szuflada MaxiBox

  Pojemna szuflada MaxiBox na owoce i warzywa łatwa do wysuwania dzięki specjalnym rolkom.

 • Oświetlenie LED
  Oświetlenie LED

  Gwarantuje nie tylko eleganckie wrażenie wizualne, ale przede wszystkim minimalne zużycie energii.

Chłodziarko-zamrażarka z systemem CustomFlex®

 • Lodówka S83920CMXF
  System CustomFlex®