Technologia AirDry

Technologia AirDry

Idealnie suche naczynia

Zaufaj naszym najnowszym zmywarkom AEG z systemem naturalnego suszenia AirDry, który gwarantuje, że naczynia będą idealnie suche.

Technologia AirDry

Technologia AirDry

Teraz nie musisz marnować Twojego cennego czasu na dosuszanie umytych naczyń. Dzięki AirDry nawet na plastikowych pojemnikach nie pozostaną krople wody, wszystko będzie idealnie suche i od razu gotowe do ponownego użycia.

Naturalny sposób suszenia

W końcowej fazie cyklu, kiedy temperatura wewnątrz zmywarki jest wystarczająco obniżona by zapewnić bezpieczeństwo Twoim blatom kuchennym*, zamek Diamond Lock uchyla automatycznie drzwi zmywarki na 10 cm. Dzięki systemowi AirDry następuje naturalna wymiana powietrza, co umożliwia błyskawiczne wysychanie naczyń.

*Pełne bezpieczeństwo blatów i frontów meblowych zostało potwierdzone przez laboratorium Electrolux w oparciu o testy, odpowiadające 10-letniemu użytkowaniu zmywarki. Zostały  przeprowadzone na różnorodnych materiałach  meblowych, w programie Eco przy załadunku 15 kompletów naczyń.

Minimalne zużycie energii

Minimalne zużycie energii

Technologia Air Dry gwarantuje najwyższą energooszczędność, w postaci klasy A+++, nie tylko w programie standardowym Eco 50, lecz także w najczęściej używanych programach: Auto Sense 45-70, Szkło 45 oraz Intensywny 70° przeznaczonym do zmywania silnie zabrudzonych naczyń. Masz pewność, że zmywarka nie zużywa energii między cyklami, ponieważ funkcja AutoOff automatyczne wyłącza ją po 5 minutach od zakończenia cyklu.

Z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, zawsze w trosce o najlepszy rezultat zmywania opracowaliśmy szereg innych systemów i rozwiązań, dostępnych teraz w zmywarkach Air Dry. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz właściwy model, który najlepiej będzie spełniał Twoje wymagania.

ProClean™

Jeżeli nie chcesz zastanawiać się, sięgając po garnek czy salaterkę, czy zmywarka poradzi sobie z ich umyciem, wybierz urządzenie ProClean™. Satelitarne ramię natryskowe o podwójnej rotacji zapewnia dokładne czyszczenie każdego naczynia nawet przy pełnym załadunku, gdyż woda dociera do najdalszych, trudnodostępnych zakamarków. Dodatkowo ProClean™ oferuje więcej przestrzeni między koszami na większe, nietypowe naczynia. Nasze kosze pozwalają elastycznie aranżować wnętrze w zależności od potrzeb użytkownika.

Ochrona szkła

Ochrona szkła

Jeśli chcesz dłużej cieszyć się pięknymi kieliszkami nie musisz ich zmywać ręcznie. Wybierz zmywarkę z programem Glass Care 45°, który minimalizuje szok termiczny. Dzięki temu Twoje szklane naczynia nie ulegną zmatowieniu .Silikonowe kolce Soft Spikes stabilizują wysokie szklanki. Zwróć również uwagę na innowacyjne uchwyty Soft Grip, które pewnie przytrzymują kieliszki do wina.W ten sposób zabezpieczysz delikatne naczynia przed zarysowaniami lub uszkodzeniem.

Szuflada na sztućce

Szuflada na sztućce

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń swojej zmywarki wybierz urządzenie z trzecim koszem, czyli dodatkową górną szufladą na sztućce. Umożliwia to zmywanie do 15 kompletów naczyń jednorazowo.  Plastykowy kosz można łatwo wyjąć, gdy chcemy przełożyć sztućce. Dodatkową zaletą jest możliwość zmywania w szufladzie blachy z piekarnika.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Funkcja Time Saver skraca czas zmywania o połowę. Pozwala to w szybki sposób przywrócić czystość naczyń. Zwłaszcza, jeśli właśnie przyjmujesz gości. Możesz również skorzystać z programów krótkich: 30 minutowego dla niepełnego załadunku lub dłuższego, godzinnego.

Funkcja Time Beam/Beam on floor

Funkcja Time Beam/Beam on floor

Niektóre nasze zmywarki do zabudowy podczas trwania programu wyświetlają na podłodze czas pozostały do zakończenia cyklu. Inne, wyposażone w funkcję Beam of floor sygnalizują pracę zmywarki w postaci kolorowej wiązki światła na podłodze.

Funkcja ProZone

Funkcja Pro Zone

To doskonałe rozwiązanie do jednoczesnego mycia naczyń wykonanych z różnych materiałów i o różnym stopniu zabrudzenia. W górnym koszu przewidziane jest miejsce dla delikatnych naczyń, a w dolnym dla mocno zabrudzonych garnków i patelni.

Ochrona szkła

Oświetlenie wewnętrzne

Prawdziwym udogodnieniem jest oświetlenie wnętrza zmywarki. Zdecydowanie docenisz to podczas wkładania i wyjmowanie naczyń. To duże ułatwienie, które doskonale rozświetla półmrok panujący we wnętrzu urządzenia.

Zawiasy ślizgowe

Zawiasy ślizgowe

Nie musisz ograniczać swojej kreatywności w projektowaniu frontów kuchennych. Pomyśl o zmywarce z zawiasami ślizgowymi, które ułatwiają montaż urządzenia, jeżeli wysokość cokołu wynosi od 4 do 7,8 cm.

Wyjątkowo cicha praca

Wyjątkowa cicha praca

Gdy projektujesz kuchnię otwartą na salon, cicha praca zmywarki zdecydowanie poprawi Twój komfort życia. Odgłos włączonego urządzenia nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych zajęć domowych. Najcichsze nasze urządzenie ma głośność zaledwie 39 dBA.

Zmywarki AirDry

Zmywarki AirDry

Zaufaj naszym najnowszym zmywarkom AEG z systemem naturalnego suszenia AirDry, który gwarantuje, że naczynia będą idealnie suche.

Polecane produkty

0

0(0  Opinie )

Zmywarka do zabudowy z systemem QuickSelect, który zapewnia optymalne ustawienia każdego programu, uchwytami SoftGrip i wspornikami SoftSpikes, zapewniającymi doskonałą ochronę delikatnym szklanym naczyniom, ramieniem spryskującym SatelliteClean, funkcją TimeBeam oraz oświetleniem wewnętrznym.
 • QuickSelect
 • AirDry
 • SoftGrip
 • SoftSpikes
 • TimeBeam®
 • Oświetlenie wewnętrzne
4,5

4,5(4  Opinie )

Zmywarka do zabudowy QuickSelect z systemem SatelliteClean, który zapewnia doskonałe efekty zmywania, uchwytami SoftGrip i wspornikami SoftSpikes, zapewniającymi skuteczną ochronę delikatnym szklanym naczyniom, technologią naturalnego suszenia AirDry i wyświetlaczem Beam on floor.
 • QuickSelect
 • AirDry
 • SoftGrip
 • SoftSpikes
 • Beam on floor
5

5(7  Opinie )

Zmywarka do zabudowy z technologią AirDry, systemem przesuwnych zawiasów PerfectFit, dwukolorowym wskaźnikiem Beam on floor i satelitarnym ramieniem natryskowym ProClean.
 • AirDry
 • PerfectFit
 • Beam on floor
 • MaxiFlex