kobieta rozmawiająca z mężczyzną

Napraw swoje urządzenie

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Komunikat

Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji związanej z wirusem COVID-19, mogą występować opóźnienia w realizacji usług instalacji i naprawy urządzeń. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie.

Pragniemy zwrócić uwagę, że jeżeli przebywają Państwo obecnie na kwarantannie lub w ciągu ostatnich 14 dni mieliście Państwo kontakt z osobami zakażonymi na COVID-19 lub występują u Państwa lub u członków Państwa rodziny objawy przeziębienia lub grypy, wysoka temperatura ciała lub trudności w oddychaniu, uprzejmie prosimy o zaniechanie rezerwacji wizyty serwisowej co najmniej 7 dni od czasu ustąpienia wszystkich objawów, jak również do czasu końca kwarantanny. Jeżeli wizyta serwisowa została już umówiona uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu przełożenia jej terminu.

Osoby zdrowe ze względów bezpieczeństwa prosimy o zachowanie ostrożności oraz o zakładanie maseczki ochronnej podczas wizyty naszego technika w Państwa domu.

Czytaj więcej

Wybierz opcję naprawy

Zamów wizytę serwisową gwarancyjną

 • Wykwalifikowani serwisanci
 • Niezawodny i profesjonalny serwis
 • Oryginalne części zamienne
 • Usługa bezpłata podczas okresu gwarancji

Zamów wizytę serwisową odpłatną/pogwarancyjną

Wiemy jak kłopotliwa może być awaria urządzenia. Zamów wizytę u jednego z naszych autoryzowanych partnerów serwisowych, aby Twój sprzęt został jak najszybciej naprawiony. Nasi serwisanci zapewnią profesjonalną pomoc w całym kraju.

 • Wykwalifikowani serwisanci
 • Niezawodny i profesjonalny serwis
 • Oryginalne części zamienne

Stały koszt naprawy (SKN)

 • jedna, stała opłata za naprawę bez względu na rodzaj awarii urządzenia
 • możliwość wykupu usługi SKN nawet dla 10-letnich urządzeń
 • priorytetowe terminy napraw
 • 3-miesięczna gwarancja na usługę

Masz wątpliwości czy ta usługa jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas! Opłata za połączenie zgodna z taryfą Twojego operatora.

Dowiedz się więcej

Technik AEG

Skonstruowane przez ekspertów. Naprawiane przez ekspertów.

Doskonale wiemy, jak zbudowane jest Twoje urządzenie i dlatego najlepiej potrafimy je serwisować. To nasze zobowiązanie. Dysponujemy na terenie całego kraju zespołem specjalistów serwisowych przeszkolonych z dbałością o wyjątkowo wysokie standardy, aby gwarantować profesjonalną obsługę. Twoje urządzenia pomagają Ci w domu, a my zawsze robimy wszystko, aby można było na nich polegać.

Włączanie płyty AEG

Naprawiaj i chroń z jakością AEG

Nasze produkty są niezawodne i wykonane z największą starannością. Chcemy, abyście mogli cieszyć się swoimi urządzeniami przez wiele lat. 

Dzięki rozszerzonej gwarancji możesz o rok dłużej mieć zagwarantowany spokój. Korzystać z urządzenia i nie martwić się o potencjalne uszkodzenia.