kobieta rozmawiająca z mężczyzną

Napraw swoje urządzenie

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Komunikat

Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji związanej z wirusem COVID-19, mogą występować opóźnienia w realizacji usług instalacji i naprawy urządzeń. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie.

Pragniemy zwrócić uwagę, że jeżeli przebywają Państwo obecnie na kwarantannie lub w ciągu ostatnich 14 dni mieliście Państwo kontakt z osobami zakażonymi na COVID-19 lub występują u Państwa lub u członków Państwa rodziny objawy przeziębienia lub grypy, wysoka temperatura ciała lub trudności w oddychaniu, uprzejmie prosimy o zaniechanie rezerwacji wizyty serwisowej co najmniej 7 dni od czasu ustąpienia wszystkich objawów, jak również do czasu końca kwarantanny. Jeżeli wizyta serwisowa została już umówiona uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu przełożenia jej terminu.

Osoby zdrowe ze względów bezpieczeństwa prosimy o zachowanie ostrożności oraz o zakładanie maseczki ochronnej podczas wizyty naszego technika w Państwa domu.

Czytaj więcej

Wybierz opcję naprawy

Zamów wizytę serwisową gwarancyjną

 • Wykwalifikowani serwisanci
 • Niezawodny i profesjonalny serwis
 • Oryginalne części zamienne
 • Usługa bezpłata podczas okresu gwarancji

Zamów wizytę serwisową odpłatną

Wiemy jak kłopotliwa może być awaria urządzenia. Zamów wizytę u jednego z naszych autoryzowanych partnerów serwisowych, aby Twój sprzęt został jak najszybciej naprawiony. Nasi serwisanci zapewnią profesjonalną pomoc w całym kraju.

 • Wykwalifikowani serwisanci
 • Niezawodny i profesjonalny serwis
 • Oryginalne części zamienne

Stały koszt naprawy (SKN)

 • jedna, stała opłata za naprawę bez względu na rodzaj awarii urządzenia
 • możliwość wykupu usługi SKN nawet dla 10-letnich urządzeń
 • priorytetowe terminy napraw
 • 3-miesięczna gwarancja na usługę

Usługa dostępna w wybranych miastach. Więcej szczegółów na Infolinii AEG. Opłata jak za połączenie lokalne lub według stawek operatora sieci komórkowej.

Dowiedz się więcej

Technik AEG

Skonstruowane przez ekspertów. Naprawiane przez ekspertów.

Doskonale wiemy, jak zbudowane jest Twoje urządzenie i dlatego najlepiej potrafimy je serwisować. To nasze zobowiązanie. Dysponujemy na terenie całego kraju zespołem specjalistów serwisowych przeszkolonych z dbałością o wyjątkowo wysokie standardy, aby gwarantować profesjonalną obsługę. Twoje urządzenia pomagają Ci w domu, a my zawsze robimy wszystko, aby można było na nich polegać.

Włączanie płyty AEG

Naprawiaj i chroń z jakością AEG

Nasze produkty są niezawodne i wykonane z największą starannością. Chcemy, abyście mogli cieszyć się swoimi urządzeniami przez wiele lat. 

Dzięki rozszerzonej gwarancji możesz o rok dłużej mieć zagwarantowany spokój. Korzystać z urządzenia i nie martwić się o potencjalne uszkodzenia.