Jak przygotować idealny posiłek

Przygotowanie idealnego posiłku to spore wyzwanie. Urządzenia AEG współpracują z aplikacją Innit, aby ułatwić i usprawnić przygotowanie każdej potrawy: Poczynając od przepisów opartych na preferencjach użytkownika, a kończąc na automatycznym wyborze ustawień piekarnika i szczegółowych wskazówkach. Aplikacja Innit działa w sposób dynamiczny. Chcesz wykorzystać filety z kurczaka, zanim się zepsują? Funkcja zmiany składników pozwoli ci wyeliminować brakujący składnik, aby dopasować przepis do tego, co aktualnie masz w lodówce. Dzięki temu ograniczysz marnotrawstwo żywności. I będziesz częściej cieszyć się smakami, które tak lubisz.

Podłącz swoje urządzenia do Innit i uzyskaj 3 miesiące bezpłatnych usług premium.

Pobierz aplikację Innit

„Co dziś na obiad?” Lepiej nie pytać!

Praca. Rodzina. Szkoła. To tylko niektóre z rzeczy pochłaniających cenny czas. Trudno więc o bardziej frustrujące pytanie niż: „Co dziś na obiad?”. Wystarczy jednak połączyć piekarnik z aplikacją Innit, aby już nie zaprzątać sobie tym głowy. Wszystko dzięki temu, że aplikacja dobiera przepisy dostosowane do twoich preferencji i posiadanego przez ciebie piekarnika. Uwzględnia alergie, a także upodobania kulinarne i styl życia.

Przepisy dostosowane do twojego stylu życia

W internecie wręcz roi się od przepisów. Jak znaleźć te, które będą uwzględniać nasze alergie i osobiste preferencje? Odpowiedź jest prosta: w naszej aplikacji Innit. Innit wie, jakie składniki uwzględniać, a jakich unikać, i dobierze przepisy idealnie dostosowane do twoich preferencji i stylu życia.

TERAZ ŁATWIEJ PRZYRZĄDZISZ PYSZNY OBIAD

Dzięki aplikacji Innit przyrządzenie smacznych posiłków jest dużo prostsze. Wystarczy, że połączysz i zsynchronizujesz piekarnik z aplikacją. Gdy wybierzesz przepis, Innit automatycznie prześle do niego odpowiednie ustawienia. Następnie będziesz otrzymywać powiadomienia o postępach w pieczeniu, aby nie musieć ciągle zerkać na piekarnik. Chcesz przygotować dodatki do głównego dania? Nic prostszego. Aplikacja Innit pomoże ci tak zaplanować czas, aby wszystkie dania trafiły jednocześnie gorące na stół.

 • dwa piekarniki
  1

  Nawiąż połączenie z urządzeniem2

 • Dwa przepisy
  2
  2

  Wybierz przepis

 • timer
  3
  3

  Rozpocznij pieczenie

Koniec ze zgadywaniem podczas pieczenia

Pieczenie często wiąże się z niepewnością. Czy zalecany czas pieczenia i wybrany program zapewnią pożądany efekt? Zarejestruj swój piekarnik w aplikacji Innit, aby zawsze wiedzieć, który program jest odpowiedni do danej potrawy. Aplikacja określa odpowiednie ustawienia dla każdego przepisu, pozwalając bez obaw przyrządzać pyszne potrawy.

Najważniejsze jest wyczucie czasu

Przyrządzanie smacznych posiłków. Tak – wiele zależy od pasji i od starannego przygotowania. Ale ważne jest także wyczucie czasu. Dzięki wskazówkom z aplikacji Innit każda twoja potrawa będzie gotowa w odpowiednim czasie, aby móc podać ją gorącą. Za każdym razem.

MNIEJ MARNOTRAWSTA, WIĘCEJ ULUBIONYCH SMAKÓW

Czy zdarzyło ci się wrócić z zakupów i stwierdzić, że wciąż brakuje jednego składnika? Czy masz w lodówce produkty, które chcesz wykorzystać, ale nie możesz znaleźć odpowiedniego przepisu? Aplikacja Innit pozwoli znaleźć tysiące przepisów i dostosować listę składników. Chcesz wykorzystać filety z kurczaka, zanim się zepsują? Nic prostszego. Innit dopasuje przepisy do tego, co masz w lodówce. Dzięki temu ograniczysz marnowanie żywności.


Krojenie warzyw

PRZEPISY PRZYSZŁOŚCI

Zostań lepszym kucharzem dzięki naszym łatwym przepisom, które pozwolą ci najlepiej wykorzystać składniki. Ekscytujące smaki i proste instrukcje, czyli krótko mówiąc: mniej problemów, więcej przyjemności z dobrego jedzenia. Pozwól się zainspirować, rozbudź swoją kreatywność i zacznij gotować.

Pobierz aplikację Innit