Szczegółowe dane produktu

Wbudowany okap kuchenny o szerokości 52 cm, który dyskretnie i skutecznie usuwa niepożądane zapachy, z innowacyjnym systemem regulacji mocy, kolor szary.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

AEG - Okap do zabudowy - DGB1522S

Długi okres eksploatacji. Mniejsze zużycie energii. Lepsze oświetlenie.

Okap z oświetleniem LED to nowe urządzenie, które ułatwia przygotowywanie posiłków. Ten typ oświetlenia zużywa znacznie mniej energii niż inne rodzaje światła, zapewniając profesjonalne warunki gotowania, a jego okres eksploatacji jest znacznie dłuższy niż innych urządzeń.

AEG - Okap do zabudowy - DGB1522S

Gotowanie na wyższym poziomie dzięki oświetleniu LED.

Nasze diody LED zużywają znacznie mniej energii niż inne rodzaje oświetlenia, a ich żywotność jest przy tym dłuższa. Ponadto zapewniają precyzyjne oświetlenie ułatwiające gotowanie.

Okap kuchenny, na którym możesz polegać

Zadbaj o czyste powietrze w kuchni, wybierając ten wydajny okap. Jego niezawodny silnik pozwala skutecznie pozbyć się niepożądanych zapachów podczas gotowania.

Skuteczny w usuwaniu kuchennych oparów

Trwały filtr, skutecznie pochłaniający drobiny tłuszczu i kuchenne zapachy, w razie potrzeby można go łatwo wymienić.

Ustawienia okapu. Na żądanie. Z elektronicznymi elementami sterowania.

Innowacyjne elektroniczne sterowanie sprawia, że regulowanie funkcji okapu kuchennego jest wygodniejsze. Od zmian prędkości wiatraka po ustawienia światła – przejmij całkowitą kontrolę nad procesem gotowania.

Okapy kuchenne

Skuteczność i cicha praca

Spędzamy coraz więcej czasu w kuchni, zwłaszcza gdy odwiedzają nas goście. Dlatego wybór odpowiedniego okapu jest ważniejszy niż kiedykolwiek dotąd. 

Akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyAEG i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyAEG Części zamienne i akcesoria Pomoc
man folding towels