Szczegółowe dane produktu

Okap zintegrowany z oświetleniem LED, kolor szary.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

AEG - Okap do zabudowy - DGB3523S

Długi okres eksploatacji. Mniejsze zużycie energii. Lepsze oświetlenie.

Okap z oświetleniem LED to nowe urządzenie, które ułatwia przygotowywanie posiłków. Ten typ oświetlenia zużywa znacznie mniej energii niż inne rodzaje światła, zapewniając profesjonalne warunki gotowania, a jego okres eksploatacji jest znacznie dłuższy niż innych urządzeń.

AEG - Okap do zabudowy - DGB3523S

Gotowanie na wyższym poziomie dzięki oświetleniu LED.

Nasze diody LED zużywają znacznie mniej energii niż inne rodzaje oświetlenia, a ich żywotność jest przy tym dłuższa. Ponadto zapewniają precyzyjne oświetlenie ułatwiające gotowanie.

AEG - Okap do zabudowy - DGB3523S

OKAP KUCHENNY, NA KTÓRYM MOŻNA POLEGAĆ

Zadbaj o czyste powietrze w kuchni, wybierając ten wydajny okap. Jego niezawodny silnik pozwala skutecznie pozbyć się niepożądanych zapachów podczas gotowania.

SKUTECZNY W USUWANIU KUCHENNYCH OPARÓW

Ten trwały filtr, skutecznie pochłaniający drobiny tłuszczu i kuchenne zapachy, można w razie potrzeby łatwo wymienić.

Ustawienia okapu. Na żądanie

Innowacyjne elektroniczne sterowanie sprawia, że regulowanie funkcji okapu kuchennego jest wygodniejsze. Od zmian prędkości wiatraka po ustawienia światła – przejmij całkowitą kontrolę nad procesem gotowania.

AEG - Okap do zabudowy - DGB3523S

Szybka i niezawodna, najlepsza w swojej klasie instalacja

Aby szybko, prawidłowo i najlepiej zainstalować Twój nowy okap kuchenny, skorzystaj z rozwiązań PerfectFit. Dzięki zmniejszonej o 25% liczbie kroków montażowych i opcjach montażu bez użycia narzędzi, zapewnia ono doświadczenie przyjazne użytkownikowi, sprawiając, że temu łatwemu zadaniu sprostasz w pojedynkę.

Okapy kuchenne

Skuteczność i cicha praca

Spędzamy coraz więcej czasu w kuchni, zwłaszcza gdy odwiedzają nas goście. Dlatego wybór odpowiedniego okapu jest ważniejszy niż kiedykolwiek dotąd. 

Akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background