Szczegółowe dane produktu

Lodówka z dolnym zamrażalnikiem serii 700 z funkcjami Coolmatic, Frostmatic i Holiday oraz oświetleniem LED.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Chłodzenie w każdym zakątku. Pełnia smaku w każdym kęsie.

Ochrona produktów w każdym zakątku lodówki dzięki chłodzeniu 360°. Krążące powietrze dociera do każdego zakątka komory. Innowacyjna tylna ścianka ze stali nierdzewnej szybko przywraca temperaturę po otwarciu drzwi. Tak, aby wysokiej jakości produkty spożywcze zachowały swój doskonały smak.

Każdy zakątek. Dokładnie schłodzone. Dzięki systemowi chłodzenia 360°

Chłodzenie 360° zapewnia zaawansowany obieg powietrza. Specjalny układ gwarantuje pełny obieg powietrza. Tylna ścianka ze stali nierdzewnej nie tylko efektownie wygląda, ale także szybciej się schładza po otwarciu drzwi. Gwarantuje to lepszą ochronę naturalnej konsystencji wszystkich składników.

DesignLine - doskonały wygląd

Lodówka o doskonałym wyglądzie jest idealnym dopełnieniem nowoczesnej kuchni. Możesz cieszyć się w pełni wyposażonym wnętrzem.

Twój sposób na przechowywanie składników

W lodówce CustomFlex® 600 jest odpowiednie miejsce na każdy produkt. Przenośne pojemniki mocowane na drzwiach urządzenia można rozmieszczać zależnie od aktualnych potrzeb. Zmieści się w nich wszystko – od pędów szparagów po opakowania z borówkami.

Szuflada Extra Chill

Chroń jakość, smak i świeżość pokrojonych wędlin i serów dzięki szufladzie Extra Chill. W szufladzie jest utrzymywana niższa temperatura niż w pozostałej części urządzenia, z aktywną cyrkulacją chłodnego powietrza.

10 lat gwarancji na kompresor

Kompresor inwerterowy zapewnia równomierne chłodzenie z wyższą wydajnością, niższym zużyciem energii i niższym poziomem hałasu. Gwarancja obejmuje usuwanie i napełniane gazu, ogólną konserwację oraz usterki, które mogą powstać podczas pracy kompresora.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyAEG i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyAEG Części zamienne i akcesoria Pomoc
man folding towels