Szczegółowe dane produktu

Lodówka z technologią LowFrost, oświetleniem wewnętrznym LED i zaawansowanym sterowaniem dotykowym.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

AEG - Lodówka do zabudowy - SCE81821LC

STERUJ WSZYSTKIMI USTAWIENIAMI LODÓWKI

Wyświetlacz temperatury z zaawansowanym sterowaniem dotykowym zapewnia pełną kontrolę nad warunkami przechowywania żywności. Elementy sterujące są tak czułe, że precyzyjna regulacja odbywa się przy najlżejszym dotknięciu palca. Wyświetlacz dostarcza zwrotnych informacji o bieżącej temperaturze i wybranych funkcjach.

AEG - Lodówka do zabudowy - SCE81821LC

DOPASUJ USTAWIENIA DO WŁASNYCH POTRZEB

Dzięki oddzielnemu sterowaniu dla komór lodówki i zamrażarki użytkownik ma do wyboru więcej możliwości ustawień. Może dostosować temperaturę do własnych wymagań i zmienić ją, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

AEG - Lodówka do zabudowy - SCE81821LC

SZYBSZE I BARDZIEJ WYDAJNE ROZMRAŻANIE

Czas ma kluczowe znaczenie w rozmrażaniu zamrażarki. Aby do minimum ograniczyć czas wyłączenia urządzenia, w tej lodówce zastosowano wydajną technologię LowFrost, która sprawia, że rozmrażanie jest potrzebne rzadziej i przebiega szybciej niż kiedykolwiek dotąd. W efekcie urządzenie może być szybko znów gotowe do przechowywania żywności.

AEG - Lodówka do zabudowy - SCE81821LC

LODÓWKA Z OTWIERANĄ I ZAMYKANĄ OBUDOWĄ

Pozostawienie otwartych drzwi lodówki skutkuje marnotrawstwem energii i wzrostem temperatury, co może prowadzić do zepsucia się żywności. Dlatego drzwi tego urządzenia są wyposażone w mechanizm samoczynnego zamykania, który w razie potrzeby zamyka je lekko, cicho i precyzyjnie.

KLASA ENERGETYCZNA A++

Oznaczenia klas energetycznych UE służą do klasyfikacji urządzeń AGD według poziomu ich efektywności energetycznej – np. ta lodówka nosi oznaczenie A++. Różnica jest wyraźna: zamrażarka klasy A++ zużywa o 21% mniej energii niż porównywalne urządzenie klasy A+.

AEG - Lodówka do zabudowy - SCE81821LC

JASNE I RÓWNOMIERNE OŚWIETLENIE KAŻDEGO ZAKAMARKA CHŁODZIARKI

Wewnętrzne oświetlenie LED zapewnia jaśniejsze światło, równomiernie rozproszone w całej komorze. Diody LED zajmują przy tym niewiele miejsca i są bardziej energooszczędne, czego efektem są niższe rachunki za energię.

Akcesoria

Opinie

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.
Zapoznaj się z Warunkami dodawania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Najnowsze

Najnowsze

Najbardziej pomocne

Najwyższe oceny

Najniższe oceny

Opinie w innym języku Przetłumaczone opinie

5
Przetłumaczone z słowackiego
Jakub_K 10 listopada 2020

Wbudowana lodówka kombinowana SCE818D3LC

Wybrałem lodówkę kierując się kryteriami - zabudowana i mało wymagająca ekonomicznie. Z lodówek do zabudowy AAA ta trafiła do mnie jako bardzo dobry wybór. Przestrzeń lodówki ma ładny regularny kształt i jest wystarczająco głęboka. Półki można regulować w zależności od przerw. Bardzo pozytywnie oceniają jakość oświetlenia, które naprawdę oświetla całą swoją przestrzeń. Zaletą jest również to, że po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta, gwarancja na silnik wydłuża się do 10 lat.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcje
  5
 • Jakość
  5
 • Jakub_K poleca ten produkt

Wyłączenie odpowiedzialności za tłumaczenie

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcje
  5
 • Jakość
  5
 • Jakub_K poleca ten produkt
5
Przetłumaczone z słowackiego
Ľubomír 04 lutego 2020

Najwyższa jakość

+ Design
+ Ergonomia - maksymalne wykorzystanie miejsca do przechowywania
+ Cicha praca
+ Montaż drzwi
+ Zamknięcie

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcje
  5
 • Jakość
  5
 • Ľubomír poleca ten produkt
 • Zakup zweryfikowany

Wyłączenie odpowiedzialności za tłumaczenie

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcje
  5
 • Jakość
  5
 • Ľubomír poleca ten produkt
 • Zakup zweryfikowany

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background