SCE81821LC

Lodówka ColdSense 6000 176,9 cm

Szczegółowe dane produktu
TechnologiaLowFrost
Klasa energetycznaF
Wymiary1780x560x550
Sterowanie dotykowe
Sterowanie dotykowe
Szczegółowe dane produktu
Lodówka z technologią LowFrost, oświetleniem wewnętrznym LED i zaawansowanym sterowaniem dotykowym.
AEG - Lodówka do zabudowy - SCE81821LC
STERUJ WSZYSTKIMI USTAWIENIAMI LODÓWKI

Wyświetlacz temperatury z zaawansowanym sterowaniem dotykowym zapewnia pełną kontrolę nad warunkami przechowywania żywności. Elementy sterujące są tak czułe, że precyzyjna regulacja odbywa się przy najlżejszym dotknięciu palca. Wyświetlacz dostarcza zwrotnych informacji o bieżącej temperaturze i wybranych funkcjach.

AEG - Lodówka do zabudowy - SCE81821LC
DOPASUJ USTAWIENIA DO WŁASNYCH POTRZEB

Dzięki oddzielnemu sterowaniu dla komór lodówki i zamrażarki użytkownik ma do wyboru więcej możliwości ustawień. Może dostosować temperaturę do własnych wymagań i zmienić ją, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

AEG - Lodówka do zabudowy - SCE81821LC
SZYBSZE I BARDZIEJ WYDAJNE ROZMRAŻANIE

Czas ma kluczowe znaczenie w rozmrażaniu zamrażarki. Aby do minimum ograniczyć czas wyłączenia urządzenia, w tej lodówce zastosowano wydajną technologię LowFrost, która sprawia, że rozmrażanie jest potrzebne rzadziej i przebiega szybciej niż kiedykolwiek dotąd. W efekcie urządzenie może być szybko znów gotowe do przechowywania żywności.

AEG - Lodówka do zabudowy - SCE81821LC
LODÓWKA Z OTWIERANĄ I ZAMYKANĄ OBUDOWĄ

Pozostawienie otwartych drzwi lodówki skutkuje marnotrawstwem energii i wzrostem temperatury, co może prowadzić do zepsucia się żywności. Dlatego drzwi tego urządzenia są wyposażone w mechanizm samoczynnego zamykania, który w razie potrzeby zamyka je lekko, cicho i precyzyjnie.

KLASA ENERGETYCZNA A++

Oznaczenia klas energetycznych UE służą do klasyfikacji urządzeń AGD według poziomu ich efektywności energetycznej – np. ta lodówka nosi oznaczenie A++. Różnica jest wyraźna: zamrażarka klasy A++ zużywa o 21% mniej energii niż porównywalne urządzenie klasy A+.

AEG - Lodówka do zabudowy - SCE81821LC
JASNE I RÓWNOMIERNE OŚWIETLENIE KAŻDEGO ZAKAMARKA CHŁODZIARKI

Wewnętrzne oświetlenie LED zapewnia jaśniejsze światło, równomiernie rozproszone w całej komorze. Diody LED zajmują przy tym niewiele miejsca i są bardziej energooszczędne, czego efektem są niższe rachunki za energię.

man folding towels
Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyAEG i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty