Szczegółowe dane produktu

Piekarnik wielofunkcyjny z termosondą oraz intuicyjnym wyświetlaczem LCD.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Lekko wypieczone. Średnio wypieczone. Mocno wypieczone. Na Twoje polecenie.

Poznaj Twojego nowego asystenta w kuchni. Twoje nowe narzędzi, które pozwoli ci przyrządzić najbladziej soczystą pieczeń jagnięcą i najdelikatniejszy filet z łososia. Użyj czujki temperatury w piekarniku SenseCook®, aby określić stopień wypieczenia potrawy: lekko, średnio lub mocno. Dzięki temu, nawet nie otwierając drzwi piekarnika, przyrządzisz zarówno delikatną pieczeń, jak i doskonałe czekoladowe fondanty.

Doskonałe efekty dzięki technologii Food Sensor

Dzięki wykorzystaniu termosondy Food Sensor ten piekarnik mierzy temperaturę wewnątrz potrawy podczas jej pieczenia. Gwarantuje to za każdym razem doskonałe efekty pieczenia.

SPOSÓB NA CZYSTĄ OSŁONĘ WENTYLATORA

Dbałość o idealną czystość piekarnika może wymagać dużo czasu, ale nie w przypadku osłony wentylatora z powłoką katalityczną, która w temperaturze powyżej 220°C pochłaniała tłuszcz i inne zanieczyszczenia, by można było łatwo je usunąć.

LUKSUSOWY WYGLĄD, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Technologia Soft Closing Door zastosowana w konstrukcji drzwi zapewnia ich płynne i ciche zamykanie, dając poczucie używania sprzętu najwyższej jakości.

PROFESJONALNY SPOSÓB NA ZACHWYCAJĄCY SMAK

Ten intuicyjny w obsłudze piekarnik, wyposażony w duży wyświetlacz LCD, gwarantuje za każdym razem doskonałe efekty dzięki funkcji pomocy w pieczeniu. Automatyczna regulacja temperatury i czasu pozwoli Ci zachować pełną kontrolę nad procesem pieczenia — niezależnie od tego, dla ilu osób przyrządzasz kolację.

ZAWSZE RÓWNOMIERNE EFEKTY PIECZENIA

Nowy system pieczenia konwekcyjnego Hot Air zapewnia równomierny obieg gorącego powietrza w komorze piekarnika. Dzięki temu piekarnik nagrzewa się szybciej, a temperatura pieczenia może być zmniejszona nawet o 20%.

Akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyAEG i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyAEG Części zamienne i akcesoria Pomoc
man folding towels