Szczegółowe dane produktu

Piekarnik wielofunkcyjny z termosondą oraz intuicyjnym wyświetlaczem LCD.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

AEG - Piekarnik - BCE742320M

Lekko wypieczone. Średnio wypieczone. Mocno wypieczone. Na Twoje polecenie.

Poznaj Twojego nowego asystenta w kuchni. Twoje nowe narzędzi, które pozwoli ci przyrządzić najbladziej soczystą pieczeń jagnięcą i najdelikatniejszy filet z łososia. Użyj czujki temperatury w piekarniku SenseCook®, aby określić stopień wypieczenia potrawy: lekko, średnio lub mocno. Dzięki temu, nawet nie otwierając drzwi piekarnika, przyrządzisz zarówno delikatną pieczeń, jak i doskonałe czekoladowe fondanty.

AEG - Piekarnik - BCE742320M

Doskonałe efekty dzięki technologii Food Sensor

Dzięki wykorzystaniu termosondy Food Sensor ten piekarnik mierzy temperaturę wewnątrz potrawy podczas jej pieczenia. Gwarantuje to za każdym razem doskonałe efekty pieczenia.

AEG - Piekarnik - BCE742320M

SPOSÓB NA CZYSTĄ OSŁONĘ WENTYLATORA

Dbałość o idealną czystość piekarnika może wymagać dużo czasu, ale nie w przypadku osłony wentylatora z powłoką katalityczną, która w temperaturze powyżej 220°C pochłaniała tłuszcz i inne zanieczyszczenia, by można było łatwo je usunąć.

AEG - Piekarnik - BCE742320M

LUKSUSOWY WYGLĄD, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Technologia Soft Closing Door zastosowana w konstrukcji drzwi zapewnia ich płynne i ciche zamykanie, dając poczucie używania sprzętu najwyższej jakości.

AEG - Piekarnik - BCE742320M

PROFESJONALNY SPOSÓB NA ZACHWYCAJĄCY SMAK

Ten intuicyjny w obsłudze piekarnik, wyposażony w duży wyświetlacz LCD, gwarantuje za każdym razem doskonałe efekty dzięki funkcji pomocy w pieczeniu. Automatyczna regulacja temperatury i czasu pozwoli Ci zachować pełną kontrolę nad procesem pieczenia — niezależnie od tego, dla ilu osób przyrządzasz kolację.

AEG - Piekarnik - BCE742320M

ZAWSZE RÓWNOMIERNE EFEKTY PIECZENIA

Nowy system pieczenia konwekcyjnego Hot Air zapewnia równomierny obieg gorącego powietrza w komorze piekarnika. Dzięki temu piekarnik nagrzewa się szybciej, a temperatura pieczenia może być zmniejszona nawet o 20%.

Akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyAEG i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyAEG Części zamienne i akcesoria Pomoc
man folding towels