Szczegółowe dane produktu

Płyta indukcyjna ComboHob MultiBridge z funkcją H2H, opcją Booster i sterowaniem dotykowym Direct Touch, kolor czarny.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Projektowanie kuchni. Na twoich warunkach.

ComboHob MultiBridge to połączenie wydajnej płyty indukcyjnej z okapem w jednym doskonałym urządzeniu. Projektowanie kuchni nie musi już podlegać ograniczeniom związanym z umiejscowieniem wiszącego okapu. Skorzystaj ze swobody projektowania, jaką zapewnia hybrydowa płyta grzejna.

Płyta grzejna i okap w jednym. W urządzeniu ComboHob.

ComboHob to połączenie okapu i wydajnej płyty indukcyjnej. Zapewnia nieograniczone możliwości aranżacji nowej kuchni. Niezrównana wygoda i nowoczesny, minimalistyczny wygląd.

Automatyczne działanie okapu. Dzięki funkcji Hob2Hood.

Technologia Hob2Hood umożliwia automatyczne działanie okapu podczas gotowania. Zwiększenie lub zmniejszenie temperatury płyty grzejnej powoduje odpowiednie dostosowanie siły wyciągu okapu. Dzięki temu można skupić się wyłącznie na gotowaniu.

Gotowanie w dużych ilościach za jednym razem. Dzięki funkcji MultiBridge.

Wydobądź smak na pierwszy plan dzięki funkcji MultiBridge. Korzystaj z lepszego rozprowadzania ciepła, automatycznego równoważenia mocy i równomiernego nagrzewania większych naczyń lub płyty plancha. Większa swoboda i radość z gotowania.

Łatwe czyszczenie. Z myślą o wygodzie użytkowania.

Kratkę wentylacyjną, która znajduje się w środkowej części płyty ComboHob, można całkowicie zdjąć. Zapewnia to dostęp do aluminiowego filtra przeciwtłuszczowego i umieszczonego wewnątrz wysokowydajnego filtra przeciwzapachowego. Wszystko to z myślą o bezproblemowym czyszczeniu.

Temperatura i siła wyciągu. Regulowane przez dotyk.

Reguluj precyzyjnie temperaturę i siłę wyciągu za pomocą dotykowych elementów sterujących Direct Touch. Każde z pól grzejnych płyty ComboHob ma oddzielne sterowanie. Zapewnia to przejrzystość i możliwość łatwej zmiany ustawień mocy grzania i siły wyciągu.

Okapy kuchenne

Skuteczność i cicha praca

Spędzamy coraz więcej czasu w kuchni, zwłaszcza gdy odwiedzają nas goście. Dlatego wybór odpowiedniego okapu jest ważniejszy niż kiedykolwiek dotąd. 

Akcesoria

Opinie

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.
Zapoznaj się z Warunkami dodawania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Najnowsze

Najnowsze

Najbardziej pomocne

Najwyższe oceny

Najniższe oceny

Opinie w innym języku Przetłumaczone opinie

4
Przetłumaczone z hiszpańskiego
Raulio 18 września 2021

Znakomity!!

Wszystko idealne, bardzo zadowolone, z wyjątkiem małej plamy na talerzu, która nie wychodzi bez względu na to, jak bardzo się staram. Reszta sukcesem.

 • Wzornictwo
  3
 • Funkcje
  3
 • Jakość
  3
 • Raulio poleca ten produkt

Wyłączenie odpowiedzialności za tłumaczenie

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  3
 • Funkcje
  3
 • Jakość
  3
 • Raulio poleca ten produkt
5
Przetłumaczone z angielskiego
Beller 30 czerwca 2021

Najlepsza cześć kiedykolwiek

To nasza najlepsza płyta kuchenna,
Mój syn jest szefem kuchni i powiedział, że to lepsze niż komercyjna płyta gazowa, której używa,
Nasz rachunek za prąd spadł, ponieważ zainstalowaliśmy tę płytę, bardzo proste sterowanie

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcje
  5
 • Jakość
  5
 • Beller poleca ten produkt

Wyłączenie odpowiedzialności za tłumaczenie

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcje
  5
 • Jakość
  5
 • Beller poleca ten produkt
5
Przetłumaczone z angielskiego
KitchensTaunton 04 lutego 2021

Znakomity produkt - spełnia wszystkie wymagania

Jako projektant kuchni, AEG ComboHob jest fantastycznym praktycznym rozwiązaniem do posiadania płyty indukcyjnej na wyspie. Niesamowicie przystojny, bardzo dobrze wykonany i działa jak marzenie.
Płyta AEG ComboHob rozwiązuje problem konieczności umieszczenia wyciągu nad wyspą, inne opcje to generalnie ekstraktor `` wyskakujący '' za płytą, który zajmuje znacznie więcej miejsca w jednostkach poniżej, aby mieć wyciąg sufitowy, który zwykle wymaga dodatkowych prac budowlanych lub posiadania wiszącego ekstraktora w stylu „zawieszki”, co może być zarówno niezwykle kosztowne, jak i uciążliwe.
Z punktu widzenia kosztów należy docenić, że są to technicznie dwa urządzenia wysokiej jakości w jednym - niezwykle intuicyjna płyta indukcyjna i wysokowydajny wyciąg, który współpracuje automatycznie z płytą. Płyta Combo stała się naszym rozwiązaniem „Go to” do projektowania i instalowania płyt indukcyjnych na wyspie.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcje
  5
 • Jakość
  5
 • KitchensTaunton poleca ten produkt

Wyłączenie odpowiedzialności za tłumaczenie

Ta recenzja dotyczy podobnego produktu lub pochodzi z witryny w innym języku.

 • Wzornictwo
  5
 • Funkcje
  5
 • Jakość
  5
 • KitchensTaunton poleca ten produkt

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background