Pobierz

Aplikacja My AEG

INTELIGENTNY SPOSÓB NA DBANIE O UBRANIA

Nie tylko pierz i susz swoje ubrania – dbaj o nie. Za pomocą aplikacji możesz po prostu wybrać typ tkaniny, kolor i stopień zabrudzenia, a aplikacja My AEG zaproponuje najlepszy program i wyśle tę informację do pralki. To inteligentny sposób na dbanie o ubranie. Skorzystaj z intuicyjnego narzędzia Care Advisor, aby sprawić, żeby Twoje ubrania dłużej będą wyglądały jak nowe. Aplikacja zawsze rekomenduje najlepszy program odpowiedni dla wybranej tkaniny.

SPERSONALIZUJ SWOJE PRANIE

Spersonalizuj proces prania i dopasuj go do swoich potrzeb. Zachowaj swoje ulubione ustawienia, a także spersonalizowane programy Care Advisor, za pomocą funkcji My Favourites. Możesz zapisać maksymalnie 6 programów prania i 6 programów suszenia, aby mieć do nich szybki dostęp. Oszczędzaj czas, regularnie piorąc ubrania za jednym dotknięciem przycisku.

ZACHOWAJ PEŁNĄ KONTROLĘ

Za pomocą aplikacji My AEG może uruchomić pranie i sprawdzać jego status z dowolnego miejsca w domu. Wybierz preferowany program i symbol Wi-Fi. W ten sposób zostanie uruchomiony tryb zdalnego sterowania. Podczas trwania cyklu aplikacja wyświetla status na ekranie monitorowania oraz informuje o zakończeniu programu. Z aplikacją My AEG masz pełną kontrolę nad praniem.

SUSZENIE

Pranie to tylko połowa sukcesu - prawidłowe suszenie ubrań to tak samo ważny element troski o tkaniny. Aplikacja My AEG równie dobrze sprawdza się w tym procesie. Za pomocą narzędzia Care Advisor możesz wybrać jeden z automatycznych programów dopasowanych do Twoich potrzeb. Zachowaj ulubione ustawienia za pomocą funkcji My Favourites i monitoruj proces suszenia z dowolnego miejsca w domu.

ETYKIETY DOTYCZĄCE PRANIA

Nigdy już etykieta na ubraniu nie wprowadzi Cię w zakłopotanie. Narzędzie Care Advisor w aplikacji My AEG wyjaśni znaczenie symboli z etykiety i wskaże odpowiedni program prania lub suszenia. Po prostu wybierz symbole widoczne na etykiecie, a aplikacja wyśle informacje o optymalnym programie do Twojego urządzenia. Spersonalizowana troska o tkaniny – za pomocą smartfona.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy masz pytania dotyczące aplikacji My AEG lub urządzeń połączonych? Potrzebujesz pomocy w konfiguracji połączenia z siecią WiFi? Przeczytaj nasze odpowiedzi na często zadawane pytania. Chcesz rozpocząć pracę z aplikacją My AEG i urządzeniami połączonymi? Pobierz nasz przewodnik i podłącz się.

Wymagania:

  • Telefon lub tablet Apple. Minimum iOS 8.0 lub nowsza wersja.
  • Telefon lub tablet Android. Minimum Android 4.0.3 lub nowsza wersja.
  • Wi-Fi: 802.11 b/g/n @ 2.4GHz z WEP, WPA lub WPA2 AES/TKIP z połączeniem z internetem.
  • Upewnij się, że sygnał jest wystarczający silny w miejscu, w którym będzie zainstalowane urządzenie.
  • W przypakdu, gdy urządzenie znajduje się daleko od routera Wi-Fi, może być niezbędny wzmacniacz sygnału.
Sekcja dotycząca prania w aplikacji My AEG na smartfonie

Aplikacja, która pomaga dbać o pranie

Znajdź wskazówki, w jaki sposób najlepiej usunąć plamy i jak zadbać o delikatne tkaniny. Miej pewność stosowania detergentu, który ochroni kolory Twoich ubrań – mimo wielokrotnego prania. Dowiedz się, co dokładnie oznaczają wszystkie symbole dotyczące pielęgnacji umieszczone na metkach. Poznaj także najlepszy sposób na utrzymanie czystości i wydajności Twoich urządzeń, aby zapewnić na długo doskonałe efekty prania i suszenia.