Szczegółowe dane produktu

Łącznik pozwala Ci zamontować suszarkę nad pralką, dzięki czemu oszczędzasz więcej miejsca. Wbudowana, wysuwana półka ułatwia użytkowanie. Pasuje do wszystkich pralek i suszarek AEG ładowanych od przodu, o głębokości od 52 do 67 cm.

Cechy

Wysuwana półka, która pomoże w praniu

Wysuwana półka została zaprojektowana dla Twojej wygody. Załadowywanie i rozładowywanie pralki nigdy nie było tak proste.

Bezpiecznie ustaw pralkę lub suszarkę, korzystając z paska mocującego

Dzięki paskowi w naszym zestawie Twoje urządzenia zawsze będą solidnie stabilne i bezpieczne. Łatwo jest ustawić Twoją pralkę czy suszarkę, bez konieczności dalszego mocowania.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.
Zapoznaj się z Warunkami dodawania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Elegancka kuchnia

Pomoc

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria
red fabric in the air against dark background