Szczegółowe dane produktu

Wielofunkcyjny zestaw naczyń AEG zapewnia nieskończone możliwości przyrządzania potraw. Składa się z 28-centymetrowej patelni z powłoką zapobiegającą przywieraniu, garnków o pojemności 4 i 6 litrów z pokrywkami oraz durszlaka ze stali nierdzewnej do odcedzania makaronu. To wszystko, czego potrzebujesz do codziennego gotowania.

Cechy

AEG - Zestaw naczyń - A4SS

Odpowiednie do wszystkich płyt grzejnych

Płyta indukcyjna, promiennikowa lub gazowa. Naczynia AEG nadają się do każdej z nich. Powierzchnia ze stali nierdzewnej zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła, a tym samym najlepsze efekty kulinarne – za każdym razem.

AEG - Zestaw naczyń - A4SS

Podstawa doskonałego smaku

Naczynia AEG zapewniają efektywne rozprowadzanie ciepła. Grube dno zapewnia stabilność i doskonałą styczność z płytami indukcyjnymi – gwarantując równomierne rozprowadzanie ciepła.

Lepsze narzędzia. Szybciej przyrządzony makaron.

Smak szybkich dań z makaronem zależy od ich właściwego przygotowania. Ułatwi je duży rondel AEG wraz z durszlakiem ze stali nierdzewnej. Od precyzyjnego gotowania po dokładne odcedzanie – przygotuj szybciej doskonałą bazę do wielu pysznych potraw.

Gotuj i czyść bez wysiłku

Powłoka na patelni AEG eliminuje problem przywierania potraw podczas smażenia. Bez nadmiaru oleju lub masła. Tego typu powłoka ułatwia także czyszczenie naczynia. Bez konieczności szorowania. Zawsze czysta powierzchnia.

Pomoc

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria
red fabric in the air against dark background