ComfortLift®

Rewolucja w zmywaniu naczyń!

To pierwsza na świecie zmywarka, wyposażona w dolny kosz podnoszony na ergonomiczną wysokość, dzięki czemu uzyskujesz łatwy i wygodny dostęp do wszystkich naczyń

Otwarta zmywarka ComfortLift

Nowa zmywarka AEG Comfortlift® to pierwsze tego typu urządzenie na świecie, które pozwala delikatnie wysunąć i unieść dolny kosz. Dzięki temu Twoje lśniące czystością naczynia znajdą się na wygodnej wysokości, co pozwoli je wyjąć bez nadmiernego schylania. Teraz dzięki zmywarce zaprojektowanej z myślą o potrzebach użytkownika wkładanie i wyjmowanie naczyń jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze.

Zobacz zmywarkę ComfortLift®

Eleganckie, stylowe i nowoczesne wzornictwo

 

Zmywarki ComfortLift® łączą w sobie przełomowe wzornictwo z najnowocześniejszą technologią. Idealnie harmonizują się z wystrojem kuchni i mieszkania. Unikalne połączenie stylu i technologii wyróżnione zostało prestiżowymi nagrodami w dziedzinie wzornictwa: iF Gold Design Award oraz Red Dot Award

Nowa zmywarka ComfortLift® potrafi więcej niż tylko zmywać naczynia

Simon Bradford – wiceprezes ds. wzornictwa w dziale Major Appliances EMEA

Prowadnice ComfortRails

Prowadnice ComfortRails umożliwiają płynne wsunięcie kosza bez towarzyszącego brzęku naczyń. To gwarancja zawsze płynnego załadunku i rozładunku zmywarki. Już nie musisz martwić się o ryzyko wyszczerbienia lub pęknięcia naczyń.

Satellite Clean® - 3 razy lepsze efekty zmywania

Ramię natryskowe porusza się w różnych płaszczyznach. Dzięki temu strumienie wody docierają do wszystkich zakątków zmywarki, zapewniając idealną czystość wszystkich naczyń.

AirDry - 3 razy lepsze efekty suszenia

System pozwalający uzyskać idealnie suche, pozbawione zacieków naczynia, a jednocześnie energooszczędny. Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo frontów i blatów.