Szczegółowe dane produktu

Woreczki do prania bielizny. Opakowanie produktu zawiera dwa woreczki do prania biezlizny: 40x60 cm oraz 30x40 cm.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

AEG - Woreczek do prania - A4WZWB31

Delikatne tkaniny mogą ulec uszkodzeniu, gdy stykają się z innymi rzeczami podczas cyklu prania. Ten worek do prania chroni najbardziej delikatne rzeczy, dzięki czemu dłużej wyglądają jak nowe. Jest idealny do prania bielizny oraz małych elementów odzieży, takich jak skarpetki. W komplecie z dodatkowym mniejszym workiem (30 x 40 cm). Wymiary: 40 x 60 cm

Chroń ubrania w trakcie prania

Za każdym razem, gdy pierzesz, delikatne części garderoby poddawane są próbie. Worki do pralek redukują zużywanie i zdzieranie delikatnych części garderoby jak np. bielizna; zwiększają też ich trwałość.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.
Zapoznaj się z Warunkami dodawania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Elegancka kuchnia

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background