Szczegółowe dane produktu

Zestaw łączący pralkę z suszarką. Nadaje się do użycia z pralkami ładowanymi od przodu oraz suszarkami kondensacyjnymi. Ten zestaw pozwala w bezpieczny sposób ustawić suszarkę na pralce, optymalizując wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniu. Wysuwana półka zapewnia dodatkową przestrzeń roboczą np. na składanie ubrań, a także ułatwia załadunek i wyładunek. Przeznaczony do urządzeń o szerokości 60 cm i głębokości od 54 do 60 cm. Półka wysuwa się na 34 cm.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Inteligentny design. Zaprojektowane dla Twojej przestrzeni

Łącznik pozwala Ci zamontować suszarkę nad pralką, dzięki czemu oszczędzasz więcej miejsca. Wbudowana, wysuwana półka ułatwia użytkowanie. Pasuje do wszystkich pralek i suszarek AEG ładowanych od przodu, o głębokości od 52 do 67 cm.

Wysuwana półka, która pomoże w praniu

Wysuwana półka została zaprojektowana dla Twojej wygody. Załadowywanie i rozładowywanie pralki nigdy nie było tak proste.

Bezpiecznie ustaw pralkę lub suszarkę, korzystając z paska mocującego

Dzięki paskowi w naszym zestawie Twoje urządzenia zawsze będą solidnie stabilne i bezpieczne. Łatwo jest ustawić Twoją pralkę czy suszarkę, bez konieczności dalszego mocowania.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyAEG i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyAEG Części zamienne i akcesoria Pomoc
man folding towels