Szczegółowe dane produktu

Po odpowiednim umieszczeniu kosza we wnętrzu suszarki, umożliwi on bezpieczne suszenie przeznaczonego do tego obuwia. Tylko do suszarek Optiflow.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Susz delikatnie. Optymalna pielęgnacja odzieży

Kosz do suszenia umieszcza się wewnątrz bębna, co umożliwia odpowiednie suszenie delikatnej odzieży, takiej jak wełniane swetry, odzież jedwabna i wszystko, co należy suszyć na płasko. Ochrona ubrań podczas suszenia pomoże znacznie przedłużyć ich trwałość.

Uniwersalny kosz do suszenia Wygodna pielęgnacja ubrań

Uniwersalny kosz umożliwia suszenie w suszarce bębnowej bez narażania delikatnej odzieży na uszkodzenia. Jest łatwy w montażu i demontażu; wystarczy tylko włożyć kosz do bębna, a delikatne ubrania, takie jak wełniane swetry czy odzież jedwabna, zostaną dokładnie wysuszone.

Napisz opinię

Dzień dobry. To Twoja przestrzeń. Podziel się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy wiedzieć, co sądzisz o tym produkcie. Twój głos ma znaczenie.

Napisz opinię jako gość lub .

{{ props.errorNickname }}

Ten tekst pojawi się obok Twojej recenzji. Nie wpisuj swojego pełnego imienia i nazwiska. W takim wypadku, opinia nie będzie mogła być opublikowana

Twój adres e-mail jest niezbędny do potwierdzenia recenzji.

{{ props.errorEmoji }}

Najbardziej przydatne opinie dotyczą jakości, wzornictwa i łatwości korzystania z urządzenia. Aby zaopiniować obsługę klienta, wysyłkę lub instalację urządzeń, prosimy o kontakt z Infolinią. Opinie są moderowane przed publikacją. Więcej informacji znajduje się w zasadach zamieszczania opinii.
Zapoznaj się z Warunkami dodawania opinii.

Wyrażam zgodę na warunki zawarte w Regulaminie

Elegancka kuchnia

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background