Szczegółowe dane produktu

Podkładki antywibracyjne do pralek. Gumowe podkładki eliminują drgania i stabilizują urządzenie, jednocześnie chroniąc podłogę przed zarysowaniem. Nadają się do pralek, suszarek i innych urządzeń. 4 x ø 4.5cm

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Cicha praca. Delikatne. Pranie

Rób pranie przy minimalnym hałasie, wibracjach i chwiejności dzięki podkładkom antywibracyjnym do pralek. 4-częściowy zestaw w neutralnym kolorze można łatwo przymocować do pralek, poprawiając stabilność i redukując hałas maszyny.

Ciche i stabilne. Podkładki antywibracyjne do pralek

4-częściowe podkładki antywibracyjne do pralek łatwo przytwierdzają się do pralek, pozwalając na bardziej stabilne, bezpieczne i ciche korzystanie z maszyn. Dzięki neutralnemu kolorowi zapewniają również dyskretną ochronę podłóg.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background