Szczegółowe dane produktu

Płyta grzejna ComboHob z wbudowanym okapem - pełna swoboda umiejscowienia płyty grzejnej w kuchni, bez żadnych ograniczeń.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

SWOBODA PROJEKTOWANIA KUCHNI

Chcesz mieć pełną swobodę projektowania kuchni? Zapewni Ci ją nowa płyta grzejna ComboHob. Ta płyta indukcyjna nie wymaga montażu tradycyjnego okapu. Okap jest już w nią wbudowany. Oznacza to pełną swobodę umiejscowienia płyty grzejnej w kuchni. Płyta grzejna ComboHob zapewnia pełną swobodę wyboru miejsca montażu – bez żadnych ograniczeń.

UMIEŚĆ JĄ GDZIEKOLWIEK ZECHCESZ

Unikalna konstrukcja typu 2 w 1 płyty grzejnej ComboHob umożliwia jej instalację w dowolnym miejscu kuchni. Już nic nie przeszkodzi Ci w umieszczeniu płyty grzejnej tam, gdzie zechcesz – np. na wyspie kuchennej lub przy oknie. Nie zajmuje ona przy tym więcej miejsca niż tradycyjne urządzenie.

ŁATWOŚĆ CZYSZCZENIA I KONSERWACJI

Łatwość czyszczenia zwiększa przyjemność z gotowania. Okrągłą kratkę znajdującą się w środkowej części płyty grzejnej można obrócić i wyjąć. Pozwala to łatwo wyczyścić aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy lub wymienić znajdujący się wewnątrz filtr przeciwzapachowy. Gwarantuje to zawsze skuteczne działanie urządzenia.

STEROWANIE OKAPEM BEZ UŻYCIA RĄK

Ta płyta grzejna jest wyposażona w praktyczną funkcję Hob2Hood, która automatycznie reguluje siłę wyciągu okapu. Pozwól, aby to funkcja Hob2Hood regulowała siłę wyciągu i skup całą uwagę na gotowaniu. Jeśli jednak zechcesz ręcznie sterować okapem, elementy sterujące znajdziesz na płycie grzejnej.

Akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyAEG i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyAEG Części zamienne i akcesoria Pomoc
man folding towels