Szczegółowe dane produktu

Kuchnia elektryczna MaxiKlasse™ z płytą indukcyjną, funkcją H2H, systemem sterowania Direktouch i prowadnicami teleskopowymi OptiFlex™.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Okap, którego obsługa nie wymaga użycia rąk

Uzyskaj dodatkową pomoc w kuchni dzięki funkcji Hob2Hood. Błyskawicznie reagująca płyta grzewcza automatycznie włącza i reguluje funkcje wentylatora oraz oświetlenie okapu, pozwalając Ci skupić się na tym, co najważniejsze – na gotowaniu.

Hob2Hood - Twój towarzysz w kuchni

Hob2Hood to bezprzewodowe połączenie pomiędzy płytą kuchenną, a okapem regulujące bez wysiłku pracę wentylatora wyciągowego w zależności od temperatury gotowania. Funkcja ta zapewnia natychmiastową reakcję, dzięki czemu zawsze masz dodatkową pomoc w kuchni.

AEG - Kuchnia elektryczna - CIB6442ABM

Natychmiastowa, precyzja regulacja - pełna kontrola nad procesem gotowania

Płyta indukcyjna jest bardzo responsywna. Umożliwia natychmiastową, precyzyjną regulację temperatury. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad procesem gotowania.

Chrupiące i bez oleju. Z funkcją AirFry

Dzięki połączeniu piekarnika AirFry i perforowanej tacy drucianej można uzyskać smak i konsystencję smażonych potraw bez oleju. Gorące powietrze przechodzi przez tacę, ogrzewając składniki pod każdym kątem. Dla zdrowych, chrupiących potraw.

Więcej możliwości dzięki wielofunkcyjnemu piekarnikowi

Wentylator i wiele źródeł ciepła tego wielofunkcyjnego piekarnika można wykorzystać w wielu kombinacjach. Rezultatem jest optymalna wszechstronność gotowania.

Przesuń i zabezpiecz. Z prowadnicami teleskopowymi

W pełni wysuwane prowadnice teleskopowe zapewniają lepszy dostęp do potraw w piekarniku. Prowadnice umożliwiają całkowite wysunięcie półek i zabezpieczenie ich na miejscu, dzięki czemu masz wolne ręce, aby zająć się pieczeniem, doprawianiem i przyprawianiem.

Akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyAEG i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyAEG Części zamienne i akcesoria Pomoc
man folding towels