Szczegółowe dane produktu

Blacha do pieczenia mięsa i ciast. Dzięki wyjątkowej powłoce Profi Clean czyszczenie blachy nie sprawia żadnych problemów: plamy z potraw i tłuszcz są łatwe do usunięcia. Nieprzywierająca powierzchnia nie wymaga stosowania dodatkowego tłuszczu, co pozwala na przygotowywanie potraw z małą ilością tłuszczu. Głębokość blachy jest idealnie dostosowana do pieczenia mięs i ciast, przyrządzania zapiekanek oraz potraw na parze. W połączeniu z rusztem może służyć jako taca ociekowa. Do piekarników AEG MaxiKlasse™. Nieodpowiednia do piekarników parowych.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

AEG - Blacha do pieczenia mięsa - A4OZDT01

Dodatkowa blacha do pieczenia pozwala być zawsze przygotowanym na każde spotkanie przy stole z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki głębokiemu profilowi jest ona idealna do pieczenia mięs i ciast, przyrządzania zapiekanek i pieczenia w kąpieli wodnej, a w połączeniu z rusztem doskonale pełni funkcję tacy ociekowej. Dzięki zapobiegającej przywieraniu powłoce ProfiClean jest również łatwa do czyszczenia. Przeznaczenie: do piekarników AEG MaxiKlasse™. Nieodpowiednia do piekarników parowych. Wymiary: 46,5 x 38,5 x 4 cm

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyAEG i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Pełna kontrola nad posiadanymi gwarancjami
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyAEG Części zamienne i akcesoria Pomoc
man folding towels