Szczegółowe dane produktu

Zestaw do pieczenia pizzy. Solidny kamień zapewnia równomierne efekty pieczenia, drewniana łopatka pozwala łatwo przełożyć ciasto z kamienia na talerz, a wykonany ze stali nierdzewnej nóż pomaga pokroić je na idealne kawałki.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

AEG - Kamień do pizzy - A9OZPS1

Ręcznie robiona pizza. Profesjonalne efekty

Wzbogać smak swojej włoskiej kuchni, używając kamienia do pieczenia pizzy firmy AEG. Wytrzymały naturalny kamień zapewnia doskonałe utrzymywanie i rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu pizza ma doskonały smak i konsystencję. Za każdym razem jak z profesjonalnej pizzerii.

Upiecz. Pokrój. Podaj. Pełen zestaw do pizzy.

Zestaw do pieczenia pizzy AEG pozwoli Ci łatwiej osiągnąć kulinarną doskonałość. Użyj wytrzymałego naturalnego kamienia, aby uzyskać niezrównane efekty pieczenia. Przenieś pizzę z kamienia na talerz za pomocą drewnianej łopatki. Przed podaniem pokrój ciasto na idealne kawałki, używając specjalnego noża ze stali nierdzewnej.

AEG - Kamień do pizzy - A9OZPS1

Równomierne nagrzewanie. Zawsze doskonałe efekty

Wytrzymały naturalny kamień szybko i równomiernie nagrzewa się do wysokiej temperatury. Dzięki temu zapewnia dokładne i równomierne pieczenie pizzy. W efekcie zarówno spód, jak i dodatki mają doskonały smak i konsystencję.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background