Szczegółowe dane produktu

Blacha do pieczenia. Dzięki wyjątkowej powłoce Profi Clean czyszczenie blachy nie sprawia żadnych problemów, a plamy i tłuszcz można łatwo usunąć po pieczeniu. Nieprzywierająca powłoka nie wymaga użycia papieru do pieczenia ani smarowania. Doskonała do pieczenia wszelkich potraw w piekarniku: łatwe wyjmowanie ciast i ciasteczek. Do piekarników AEG MaxiKlasse™. Nieodpowiednia do piekarników parowych.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

AEG - Blacha do piekarnika - A4OZCT01

Dodatkowa blacha do pieczenia pozwala być zawsze przygotowanym na każde spotkanie przy stole z rodziną i przyjaciółmi. Ta blacha idealnie nadaje się do pieczenia ciast i ciastek bez konieczności użycia tłuszczu i papieru do pieczenia. Dzięki zapobiegającej przywieraniu powłoce ProfiClean jest również łatwa do czyszczenia. Przeznaczenie: do piekarników AEG MaxiKlasse™. Nieodpowiednia do piekarników parowych. Wymiary: 46,5 x 38,5 x 2,5 cm

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background