Szczegółowe dane produktu

Aktywny filtr węglowy Longlife pochłania tłuszcz i wilgoć podczas gotowania, zapobiegając w ten sposób nieprzyjemnym zapachom w kuchni. Nietoksyczny filtr węglowy działa we wszystkich temperaturach i przy każdym poziomie wilgotności. Pasuje do okapów: LFV619K, LFV616K, LFV419K, LFV416K

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Świeże powietrze w kuchni dzięki filtrom węglowym

Filtr węglowy do okapów recyrkulacyjnych daje pewność czystego powietrza w kuchni. Pochłania on zapachy i zanieczyszczenia powstające podczas gotowania. Należy wymieniać go regularnie, aby zapewnić skuteczność działania okapu.

Trwały filtr węglowy wielokrotnego użytku

Filtr węglowy wielokrotnego użytku należy myć ręcznie lub w zmywarce co 2-3 miesiące. Następnie wystarczy go wysuszyć w piekarniku, aby znów skutecznie pochłaniał kuchenne zapachy.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Części zamienne i akcesoria Pomoc
red fabric in the air against dark background