Szczegółowe dane produktu

Bezramkowa płyta indukcyjna SLIM-FIT SensePro® H2H z wyświetlaczem dotykowym i funkcją Bridge.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Kwintesencja precyzji

Doprowadź każdy składnik do perfekcji dzięki płycie indukcyjnej 9000 SensePro®. Bezprzewodowy czujnik żywności mierzy temperaturę potrawy i płynu, dzięki czemu można gotować, smażyć, a nawet gotować metodą sous-vide. To twój osobisty sous chef.

Sposób na idealną żywność. W dokładnej temperaturze dzięki termosondzie

Gotuj po mistrzowsku, używając bezprzewodowej termosondy. Czujnik mierzy precyzyjnie temperaturę potraw i odpowiednio reguluje moc płyty grzewczej. Pomiar i utrzymywanie temperatury jest tak precyzyjne, że można nawet gotować sous-vide.

Pełnokolorowe sterowanie dotykowe w Twoim języku

Pełnokolorowy interfejs użytkownika z kontrolkami dotykowymi zapewnia wskazówki krok po kroku i informacje zwrotne, co pozwoli Ci gotować z większą pewnością siebie. Nauczy cię nawet, jak gotować metodą sous vide. Przenieś swoje gotowanie na wyższy poziom.

AEG - Płyta indukcyjna - IAE84881FB

Połączenie 2 stref gotowania z funkcją Bridge

Funkcja Bridge łączy dwa pola gotowania w jedno, by dopasować się do wielkich czy dłuższych rondli. Zapewniając tę samą temperaturę i ustawienia czasu, połączone strefy doskonale sprawdzają się w trakcie przyjęć lub większych uroczystości.

Hob2Hood®: Okap, którego obsługa nie wymaga użycia rąk

Funkcja Hob2Hood® zapewnia połączenie płyty grzejnej z okapem. Okap kuchenny automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora w zależności od temperatury bez konieczności kiwnięcia palcem. Intensywna praca podczas smażenia. Cichsza praca podczas gotowania na wolnym ogniu.

Każde pole grzewcze. Z oddzielnym zegarem

Po włączeniu pola grzewczego można szybko i wygodnie ustawić jego zegar za pośrednictwem wyświetlacza dotykowego. Bez potrzeby korzystania z menu lub innych pól grzewczych. Możliwość indywidualnego odmierzania czasu daje gwarancję pełnej kontroli nad gotowaniem.

Płyty indukcyjne

Płyty indukcyjne

Płyta indukcyjna pomoże Ci maksymalnie wykorzystać Twoje umiejętności kulinarne
 . Ogrzewa ona naczynia szybciej niż jakakolwiek inna płyta grzejna, pozwalając natychmiast przystąpić do gotowania. 

Akcesoria

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyAEG i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyAEG Części zamienne i akcesoria Pomoc
man folding towels